1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gold Miesięczny i gry z serii GWG - Pytanie

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez Fabiosek1, Maj 16, 2014.

1. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Witam mam pewne pytanie dotyczące gier z serii GWG i miesięcznego golda. Moje pytanie jest takie: Gold miesięczny kończy mi się z dniem jutrzejszym (coś koło południa) natomiast od dziś można pobierać Saints Rowa. Moje pytanie jest takie czy jak dałem już na pobieranie to czy jutro będe mógł je kontynuować tracąc golda? Wiadomo kliknąłem już pobierz i jest na liście choć wolę mieć pewność bo nie wiem czy pobierać dziś od razu czy spokojnie mogę jutro/pojutrze.

2. Lotnik421 Xbox One

3. szangg

szangg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opoczno/Łódź/Bad Hersfeld
    Spokojnie pobierzesz. Ważne, że dodałeś do kolejki

4. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Okej skoro tak to dzięki. Temat do zamknięcia :)

Wczytywanie...

Poleć forum