1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gold na Polskę

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Fenen, Marzec 15, 2011.

1. Fenen

Fenen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdnica / Boon
    Siemka ;) Szukam gdzieś sprawdzonej strony na której kupie Gold 1 Miesiąc na polskie Xbox live. Jako iż kupiłem takie gry jak Bulletstorm i COD BO to chciał bym w końcu wypróbować grę na multi ;) I na razie tylko miesiąc.... Na Keye.pl 1MS nie działa na polskim :( Znacie jakieś sprawdzone stronki?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamiLLLCR7

KamiLLLCR7 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. kubax360

kubax360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    dokładnie ;] 3 miesiące za 60.90. Sprawdzone działa

5. Marydson

Marydson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubaczów
    na allegro najlepiej , najszybciej :)

6. crash5

crash5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja się podepnę i zapytam. Dlaczego nie warto jest brać zdrapek z MS POINT na allegro? Słyszałem , że jakieś wałki odchodzą i są bany , w takim razie pozostają raczej sklepy stacjonarne , mam rację?

7. haker10103

haker10103 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jarocin
    keye.pl maja bardzo dobre goldy, ja i kumpel swoje 3 miesieczne goldy kupilismy wlasnie na keye.pl. Kumpel juz ich zna, bo kupowal pare razy od nich abonament do Aion'a. Co do miesiecznego golda - zamiast w ciemno kupowac, mogles przeczytac, ze miesieczne goldy moga nie dzialac na polskim livie.

8. krukens

krukens Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    GameKeys_pl na allegro, kupowałem 2 x, 12 m-c i 12 + 2 m-c, zero problemów, kody w kilka minut po wpłacie, polecam.

9. Siwy96

Siwy96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Są to konta z punktami ms które rzekomo posiadają punkty z kradzionych kart kredytowych. Banów za to nie ma tylko po jakimś czasie M$ może ci skasować punkty lecz to co już kupiłeś będzie ;)

10. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Również polecam ten sklep. Szybko i bezproblemowo. Kody działają na Polskim live.

11. crash5

crash5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    GameKeys_pl --> Też się podepnę. Są super. Kodzik kilka minut po wpłacie i jeszcze super pomoc z ich strony. POLECAM :)

12. pawelhenryk

pawelhenryk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To i ja dokładam swoją rekomendację. Kupiłem od nich abonament GOLD i wysztko trwało naprawdę szybko.

Co do Xk kupnktów. Śmierdzi to wałkiem, a M$ w końcu upomni się o swoje i nie wiadomo czy skończy się banami, czy czymś innym

Wczytywanie...

Poleć forum