1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gold nie dziala

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nexus132, Grudzień 23, 2012.

1. nexus132

nexus132 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Założyłem na swojej konsoli 2 konto xbox live licząc że otrzymam golda (pierwszy właściciel) po założeniu spróbowałem uruchomić przykładową aplikacje (internet explorer) i wyskakuje mi napis że jesli chce korzystac musze kupic golda. Założyłem więc 3 konto w nadziei że zadziała lecz to samo. Da sie cos zrobic zeby dzialalo ? Moze to konto trzeba jakos aktywowac ? Dodam ze posiadam lt3.0

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlont

mlont Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zabrze/Kraków
  4. nexus132

nexus132 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    raczej nie o taka pomoc mi chodzilo ;)

5. mlont

mlont Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zabrze/Kraków
    Domyślam się ale nic nie zrobisz, napisałem Ci jedyną możliwą opcję :) (Ew. darmowy trial)

6. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Nie podałeś danych do karty kredytowej/PayPal i przez to nie dostałeś GOLD'a. Kiedyś tak było, że pierwsze 3 konta miały GOLD'a za darmo, jednak dobrobyt kiedyś się kończy i teraz musisz podać dane. A skoro już zrobiłeś 3 konta to "darmowego" GOLD'a na pewno nie dostaniesz.

Wczytywanie...

Poleć forum