Gold pytanie i ranga forum

adrianek998

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Cześć.

Jako że jestem nowy witam jeszcze raz.
Mam pytania, pierwsze dotyczy liva: kupiłem jakieś konto na próbę na miesiąc gold. Nie zdrapki tylko konto. Pobrałem jakąś darmowa grę z gold. To za miesiąc jak kupie np golfa na rok ale już na siebie będę mógł grać w te gry po usunięciu tego konta z gold na 30 dni ?

2 pytanie dotyczy rangi, kupilem tego xbox maniaka a i tak nie moge dodac tematu w dziale xbox one w xbox live. Prosze o odpowiedz
 

Attachments

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Grać będziesz mógł, ale do czasu wywalenia gry z dysku. Więcej jej nie pobierzesz, chyba że zalogujesz się na te konto po raz kolejny. Ogólnie najlepiej od razu kupić golda na siebie, a nie na te lewe konta :) Zwłaszcza, że przez parę dni jest jeszcze dobra gierka Tomb Raider na XO, którą warto mieć.
 

adrianek998

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Mam tego tombridera dlatego kupilem tego golda, nie wiedzialem tylko ze to nie bedzie na mnie ;/
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A myślisz, że czemu taka niska cena tego "golda" ? Normalna cena golda miesięcznego to ok. 25zł :p Ja bym wolała sobie tylko przetestować granie na goldzie na tym koncie, a przed 1 października kupić tego 12 miesięcznego i przypisać sobie TR na swoje konto :d Bo te konto nie wiadomo jak długo będzie aktywne :d
 

adrianek998

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Tak zrobię, a proszę powiedz czy np tutaj można kupić i będzie to działać czy nie ? http://allegro.pl/xbox-live-gold-12-miesiecy-pl-eu-us-automat-24-7-i5687524841.html
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
@adrianek998 tak, na aukcji pisze, że jest to kod więc musi działać :) I tak za tyle kody roczne lecą, więc powinno być okej.
 

adrianek998

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
a gdzie taki kod jeszcze moge kupic ?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Taniej raczej nie znajdziesz. Jeszcze jest www.g2a.com
 

adrianek998

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ok juz czaje :) czyli nie czekac do wygasniecia tych 30 dni tylko do konca pazdziernika przypisac tombridera :) powiesz mi jak ? Znowu bede musial pobierac ?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie do końca, tylko do 1 października, czyli we wrześniu się musisz zmieścić, bo nie wiem czy w październiku TR będzie można jeszcze przypisać do konta. Ogólnie stwórz sobie nowy profil, taki który będzie Twój. Niektórym przy pierwszym koncie wyskakuje info, czy chcą za darmo miesięcznego golda mieć na koncie, ale bodajże trzeba podpiąć kartę pod konto. Jeżeli nie wyskoczy to mniejsza z tym, bierz rocznego wbij sobie na swoje konto, do pewności tamte wywal, żebyś sobie kont nie pomylił :D Po prostu jak już będziesz miał golda, wchodzisz w sklep, poszukaj tego Tomb Raidera i tam nie wiem czy będzie pisać za darmo/kup coś z tego. Musi być, że za 0,00 zł w każdym razie. I wtedy będziesz miał TR przypisanego do swojego konta. Pobierać na nowo nie będziesz musiał, bo przecież już masz. Po prostu jak kiedyś usuniesz z konsoli TR to będziesz musiał sobie na nowo grę pobrać, ale już ze swojego konta i tyle :)

Edit:
Ogólnie to jak nie chcesz to nie musisz wbijać rocznego na już jeżeli Ci na tym TR nie zależy żeby mieć go "na własność". Możesz przejść grę na tym profilu co kupiłeś, tyle że no właśnie nie wiadomo jak długo ten profil będzie działał, a tak jak kiedyś najdzie Cię ochota na zagranie w TR to bez problemu sobie go pobierzesz, bo będzie na Twoim koncie.
 

adrianek998

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A to nie wiedzialem ze moge miec miesiac free, dodam karte i sprawdze. Dzieki

A jeszcze jedno. Czy jak mam golda od wrzesnia to gier ktore byly np w lipcu nie moge pobrac ? :)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie, nie można pobrać gier wstecz, tak to każdy by sobie tak porobił :D
 

Do góry Bottom