1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Goldeneye 007 Reloaded

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez tomi676, Październik 30, 2011.

1. tomi676

tomi676 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków

Nazwa:Goldeneye 007 Reloaded
    Rodzaj gry:akcji, FPP, FPS, szpiegowskie
    Data premiery w Polsce:10 listopada 2011
    Producent:Eurocom Entertainment Software
    Wydawca: Activision Blizzard
    Wydawca PL: Licomp Empik Multimedia
    Dodatkowe Kontrolery: Brak

Krótki opis
    Tytuł luźno bazuje na scenariuszu filmu z 1995 roku. Agent 007 misję rozpoczyna tym razem w sowieckim Archangielsku, gdzie w chronionym kompleksie wojskowym przechowywana jest tajna fabryka broni chemicznej. Z czasem przenosimy się do innych lokacji w różnych miejscach świata. Trafiamy m.in. do Monte Carlo, Petersburga, Kirgistanu czy na Kubę. Podstawową różnicą w stosunku do oryginalnego filmu jest odtwórca głównej roli – o ile wcześniej był nim Pierce Brosnan, tak w tym przypadku swojego wizerunku użyczył Daniel Craig

Od siebie: Każdy post nie będący opinią zostanie odpowiednio nagrodzony

2. Lotnik421 Xbox One

3. porschak240

porschak240 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zawiercie
  4. Al Capone

Al Capone Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    swietna gra na silniku mw2 z szybka akcija i piekna grafika dynamizm plynie z ekranu i moment detektywistyczne swietnie wkomponowane w fabule mozna poczuc ten klimat

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Potwierdzam.Gra świetna.Grałem w nią na Wii i grafika mi się tam bardzo podobała,ale jak zobaczyłem tą grę na Xboxie to oniemiałem z wrażenia.Ta gra pokazuje jak potężną konsolą jest Xbox 360,np.deszcz wykonany w tej grze wygląda jak prawdziwy.Grywalność stoi na bardzo dobrym poziomie.Przeciwnicy reagują prawidłowo tj.chowają się i potrafią zadziałać z zaskoczenia.Ogólnie gra się bardzo przyjemnie.To świetnie,że takie hity pokroju Goldeneye czy Resident Evil 4 powracają po latach w odświeżonej formie na konsole.Polecam.

6. mietek52

mietek52 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czy ta gra ma zabezpieczenie CIV? Pytam bo nie chce nagrać,a potem mieć problemy z wywalaniem do dasha :)

7. Xbox_Live

Xbox_Live Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    każda gra xgd3 może ci teraz sypać do dasha jeśli już ci raz wywaliło (czyli na 99% uruchamiałeś źle wypaloną Forzę 4)

8. smoqpl

smoqpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mi BF wyrzuca, a nie wsadzałem forzy do napedu nawet :p

Co do goldeneye to ma klimat i o to chodzi :rolleyes:

9. mietek52

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie odpalałem forzy 4,gram jedynie z tych nowych gier w gears of war 3,a tam chyba nie ma tego CIV.Skoro tak mówisz,to raczej nie powinno mi sypać,skoro nie odpalałem forzy 4? Tak? Dobrze rozumiem?

10. lubieplacki

lubieplacki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak będzie miało Ci sypnąć to i tak Ci sypnie. Ludziom na oryginalnej forzie czasami ten błąd wyskoczy tak więc tutaj nie ma reguły.

11. mietek52

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A czy taki błąd z wywalaniem,flaguje konsole?

12. Tr1SH

Tr1SH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    Witam, czy da rade włączyć w grze napisy? Gdyż nie widzę żadne opcji subtitle... :(

Co do gry-bardzo fajna.W porownaniu do bf i cod ma klimat i fabule :) niezla odskocznia z niezla grafika lecz juz leciwymi rozwiazaniami.

13. mietek52

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja nagrywam,zobaczymy czy faktycznie napisów się nie da włączyć

EDIT: Gra działa w 100% wgrała się na dysk,a co do napisów.To faktycznie nie widze funkcji ich włączenia,dziwne

Doszedł,już ktoś do misji gdzie trzeba hakować wifi? Nie mam pojęcia jak sie to robi

EDIT: Już to przeszedłem,teraz mam problem z misją na dyskotece,trzeba chodzić i jakies zdjęcia robić gosciom.Nie wiem dokładnie o co chodzi

// Edytuj posty MrDraiger

14. Tr1SH

Tr1SH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    Jak nacisniesz pause masz cele misji :D musisz znalezc kpt Garcie :D ale to nie facet tylko laseczka :D jest na samym dole imprezy (gdzie tancza) po prawej.Musisz naswietlic ja telefonem i jak ja rozpozna podejsc i zagadac (nacisnac x).
    Po kilku chwilach musze pwoiedziec ze gra jest swietna :) widac ze to konwersja czegos starszego...ale dodanych jest wiele swietnych smaczkow :) Misja na imprezie rewelacja-swiala,ludzie,muzyka deadmau5`a i remember w tle :D jak przechodzimy po dyskotece bohater tanczy :)
    No i opening golden eye w wykonaniu Nicole Scherzinger MIAZGA!!!

15. mietek52

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dzięki za rade,ale udało mi się samemu to jakoś ogarnąć ;) A gra naprawde wymiata,jak ją odpaliłem to dopiero teraz wyłączyłem :D Fajna muzyczka leciała na tej dyskotece. Jak narazie nie mam problemów z jakim kolwiek wywalanie do dasha itd... Oby tak dalej ;) Dodam jeszcze,że to pierwsza gra w której dostałem 2G.Bardzo dziwnie to wygląda ;)

16. zaku30

zaku30 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja tam miałem to za średniaka ale jak tak chwalicie to może dobrze by było sprawdzić jak będzie mniej premier

17. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gierka średniak. Widać że to gra od Acti. Na średnim (tym drugim od góry) poziomie trudności, gra nie jest wymagająca, przez przeciwników przechodzi się jak nóż przez masło. Bardzo malutki odrzut broni, przez co można sypać całą serią z kałacha nawet w 5 przeciwników na raz. Piękna grafika? Poziom roku 2007. Jak dla mnie to pierwsze Gears of War, albo nawet Mirrors Edge lepiej od tej gry wygląda. Poza tym w GoldenEye nie było Craiga, tylko Brosnan i jeśli ta gra to remake to właśnie Pierce Brosnan powinien się znaleźć w roli agenta 007. Ale dość już minusów. Gra potrafi przykuć swoją prostotą, ale każde pomieszczenie z przeciwnikami możemy przejść na dwa sposoby - albo rozwałka, albo po cichu. To mi się w tej grze podoba. Drugi plus to filmowość. Na początku jak to chyba we wszystkich FPSach od Activision - samouczek. Potem rzucają nas do Rosji, gdzie musimy podłożyć bomby. Oczywiście w odpowiednim miejscu włącza się filmik w stylu intra z filmu, za co kolejny plus. Póki co przeszedłem ~3 misje, więc nie będę nic mówił nt. długości gry, ale mam nadzieję, że jak na filmówkę, to starczy na te 5 godzin.

Ogólne podsumowanie:

- Craig zamiast Brosnana
    - nieodczuwalny odrzut broni
    - zaniżony poziom trudności
    - oprawa wizualna

+ filmowość
    + możliwość przejścia etapu na dwa sposoby
    + płynność rozgrywki
    + całkiem niezła ilość broni (jak na godzinę gry)

Ogólna ocena: 6.5 / 10.

18. mietek52

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wam też wogóle praktycznie osiągnięcia nie wskakują? Przeszedłem tyle misji,a mam zaledwie 7G :/

19. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    To wejdź w osiągnięcia i poczytaj jak dany aczek odblokować.

20. misiek222

misiek222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Raszyn
    Ja powiem tak, wkręciłem się w grę masakrycznie. Miodność a wylewa się ekranu :). Podoba mi się bardzo, z tym że duży minus za poziom trudności. Gram na najwyższym dostępnym /czyli 007 Agent Classic/ i jedyne utrudnienie jest takie, że życie się nie regeneruje. Jest za prosto !! A dodatkowym DUŻYM minusem jest to, że jest AUTOMATYCZNE CELOWANIE !! !! !! na przeciwników ... To jest jakaś parodia ... Easyyy do kwadratu :(

21. mietek52

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Automatyczne celowanie możesz wyłączyć w opcjach

Wczytywanie...

Poleć forum