1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"Goły" Xbox One na razie nie cieszy się dużą popularnością w sklepach

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 16, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Microsoft ogłosił dwa dni temu, od 9 czerwca w sprzedaży pojawi się Xbox One bez Kinecta za 400 dolarów. O taką opcję prosiło wielu graczy, którym do szczęścia nie jest wcale potrzebne sterowanie ruchowe. Okazuje się jednak, że póki co rzeczone ogłoszenie nie przełożyło się na duże zainteresowanie klientów.

Opcja zamówienia przedpremierowego Xbox One bez Kinecta pojawiła się już we wszystkich dużych sieciach sklepów. Wygląda jednak na to, że nowa propozycja nie rozpaliła zmysłów graczy - przynajmniej w tej chwili.

Redakcja Dualshockers donosi, że na amerykańskim Amazon propozycja Xbox One bez Kinecta zajmuje 103 miejsce w rankingu popularności. Częściej zamawiany jest tradycyjny zestaw z Kinectem (89 miejsce) oraz pakiet z Titanfall (33 miejsce). Trochę lepiej sytuacja wygląda w kanadyjskim Amazon, gdzie opcja bez konsoli uplasowała się na 48 miejscu. Znacznie gorzej jest za to w Wielkiej Brytanii - nowa wersja Xbox One zajęła tu 2489 miejsce w rankingu popularności. Bundle z Titanfall jest na 58 pozycji, a z Kinectem na 128. W Niemczech goły Xbox One zajął 615 lokatę w rankingu.

W przypadku GameStop ponownie wychodzi na to, że najbardziej nową ofertą zainteresowani są Amerykanie. Opcja bez Kinecta szybko wskoczyła na 49 pozycję.

W tej chwili wygląda na to, że Microsoft nie rozpalił zmysłów graczy gołym Xbox One. Z drugiej strony trzeba jednak zaznaczyć, że gigant z Redmond nie rozkręcił jeszcze swojej marketingowej machiny. Zobaczymy jak sytuacja będzie wyglądać, kiedy firma zacznie mocniej reklamować swoją nową ofertę za 400 dolarów. Sytuacja może się również odmienić w trakcie targów E3 2014. Microsoft zapowiedział dużą ofensywę w trakcie imprezy i masę bardzo gorących zapowiedzi.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. miaucoon

miaucoon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Osobiście mnie to nie dziwi. Jako że nie mam specjalnych preferencji co do gier, Xboxa kupiłem tylko ze względu na kinecta i możliwości jakie daje.

4. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Zrobią golasa z Titanfall to zaraz się rozbuja sprzedaż :D

5. miaucoon

miaucoon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    W sierpniu będzie opcja jak wyjdzie Diablo 3, na taki zestaw napędzający sprzedaż ;)

6. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Ci co chcieli kupić konsole już ja zakupili ci co oczekują zniżek czekają aż spadnie do 300 dolarów/euro a najlepiej za darmo żeby ja dali .

7. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Z Kinectem czy bez Kinecta, nie obchodzi mnie to. Dla mnie ważny jest dysk i czekam na jakąś pojemniejszą wersję 1 lub 2 TB.

8. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    a co to ten kinect :D?

9. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Ludzie już pokupowali wersję z Kinect'em teraz nie ma kto kupić wersji bez niego

10. bysiiuu

bysiiuu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Spokojnie we wrześniu jak będzie premiera to Polacy rzuca się jak żydzi po 5 groszy :)

Dziabnięte z Z1!

Wczytywanie...

Poleć forum