1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Google potajemnie pracuje nad konsolą do gier z Androidem

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez starpaker, Lipiec 1, 2013.

1. starpaker

starpaker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8

Według raportu Wall Street Journal, Google potajemnie rozwija konsolę do gier na Androidzie, która może zostać udostępniona bardzo szybko. Powołując się na anonimowe źródła, WSJ twierdzi, że konsola jest tylko jednym z wielu tajnych projektów Google nad którymi pracują. Inne domniemane tajne projekty obejmują inteligentny zegarek lub odnowioną wersję Nexusa Q.

Biorąc pod uwagę ilość konsol opartych na Androidzie, które są aktualnie w trakcie prac (GameStick, Nvidia Shield) lub już w sprzedaży detalicznej (Ouya) Google będzie miało silną konkurencję już na samym starcie. Jaką to szczególne urządzenie od Google będzie miało przewagę nad tymi konsolami (z których wiele jest w cenie około 100 dolarów), okaże się.

Google nie skomentował publicznie tych doniesień.

Żródło: Google potajemnie pracuje nad konsolą do gier z Androidem

2. Lotnik421 Xbox One

3. RaptorPL

RaptorPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Konin
    Ja za bardzo nie jestem w temacie ale tu chodzi chyba o konsole przenośne tak ?

4. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Przenośna by się przydała bo PSvita ma słabe gierki

5. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Gry na andka stopniowo są na coraz to wyższym poziomie, ale do puki nie pojawi się godny konkurent dla takiego gayloftu to dalej będą nam wciskać średniawki, z bugami i odgrzewanymi kotletami/klonami.
    Tak czy inaczej dobry pomysł, vita już na starcie była u mnie przegrana bo już wtedy topowe telefony miały lepsze gpu itp.

6. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Na Androida ( Dalvik) nigdy nie będzie "zaawansowanych" gier.

Po co nam Ouya 2? dla nowego Angry Birds w full HD?

7. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Konsola do gier, na androidzie ? Niektóre firmy powinny zrozumieć że coś co zostało stworzone na komórki i tablety to tam powinno zostać, tak samo jest z przenoszeniem systemów z PC na komórki, zawsze wychodzi średniak choćby nie wiem jak się starć. No i tak jak pisze Dog na androida nie będzie "zaawansowanych" gier.

8. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    juz Ouya miala byc super, hiper konsola na androida a wyszla mega kupa roku 2013 wiec moze niech daruja sobie ta konsole

9. niikeR

niikeR Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Śląskie
    ouya to chyba najgorsza konsola ever, nawet z gameboyem było więcej frajdy. oby konsola od google była dobra

10. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    fajnie jak by google wkroczyło na rynek konsol stacjonarnych. Wyobrażacie to sobie jaki zajefajny system android. Lepszy niż xboxowy lub ps.
    Ale chyba tak nie będzie.... szkodaaa

11. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Najgorsza konsola ever, Najlepszy scam ever. 5 milionów dolarów poszło do prywatnych kieszeni.

12. Border

Border Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    duzo lepszym rozwiazaniem byly by pady do telefonow z andkiem niz jakies konsole ktorych i tak nikt nie kupi bo po co kupowac konsole pewnie za jakies 1000zl jak za 1000zl mozna kupic sobie dosc dobry telefon z androidem na ktorym gierki beda ladnie smigac

13. spioszeq3

spioszeq3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ouya kosztuję 500zł, a ten google game stick będzie miał gorszy config od niej. Sama konsola będzie mniejsza od pada do niej, coś koło wielkości pendriva, a podłącza się ja do wejścia hdmi w tv, bez żadnego dodatkowego okablowania. Myślę że cena tego wynalazku nie przekroczy 200zł, więc jeśli ktoś nie chcę męczyć gierek na 3 calowym ekraniku, a nie ma tableta to dla niego dobra alternatywa moim zdaniem.

14. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miały albo nie miały, w praktyce wygląda to jednak tak, że te lepsze gpu mogły się schować przy grach na vite, ba - nawet przy grach na psp.

15. cptMichaaX

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    nic nie pobije PSP. Jak wyjdą takie gierki jak call of duty, god of war, AC, itp gierki na PS Vita i twórcy się skapną, że gracze nie chcą w gierce dotykania cały czas ekranu jak w Uncharted to ja kupuje PSVite :p

16. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Przesadzasz, w Uncharted było raptem kilka takich momentów i to przy kopiowaniu map i symboli, co świetnie wkomponowane było w rozgrywkę. Ja mogę polecić Vitę i od razu PS+ bo dostajesz co miesiąc gry za darmo ;-)

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

17. cptMichaaX

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Właśnie rozważań zakup PSVity. Boję sie że się na niej mogę zanudzic. Jak kupię PsVite to do tego tylko PS4

Wczytywanie...

Poleć forum