1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gorąca konsola

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez gregoryfx, Grudzień 31, 2009.

1. gregoryfx

gregoryfx Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Brzegi / Kielce
    Witam, mam roczną konsole Xbox 360 i nawet jak jest włączone XBL to czuć ciepło od wentylatorów. Czytałem, że powinno lecieć chłodne powietrze. Konsola ma zastosowane nowe chłodzenie. Dokładna data produkcji: 2008-9-21.
    Czy ktoś ma podobny problem ? Czy należy ją rozebrać i wyczyścić ? Boje się, że konsola może się przegrzać i uszkodzić, to było by straszne.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bastek16

bastek16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bochnia
    a masz gwarancje jak masz to nic nie rob jak sie cos stanie wyslesz do m$ to oni Ci naprawia

4. karo7384

karo7384 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mi leci chłodne powietrze ale ja mam konsole z 2009r. Jeżeli nie szkoda ci gwarancji to rozkręć i wyczyść.

5. Ingvar

Ingvar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Brodnica
    Ja bym nie panikował u mnie leci powietrze takie ani ciepłe ani zimne podczas grania a konsola śmiga już ponad rok i żadnych przykrych niespodzianek z nią nie miałem. Jak konsola chodzi trochę czasu to normalne że leci ciepłe powietrze. Nawet w zwykłym komputerze tak jest. Ludzie nie przesadzajcie już przecież logicznym jest że nie ma takiego sprzętu który się ani trochę nie nagrzeje. Niedługą będą pytania w stylu czy jak dotknę mojego xboxa to się nie zepsuje.

6. gregoryfx

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Brzegi / Kielce
    Niestety konsola już nie ma gwarancji :( Czyli z tego wynika, że ją rozbiorę, myślę, że konsola nie będzie stawiała oporu :D

7. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Nie ma się czym przejmować X360 ma to do siebie, że dosyć mocno się grzeje. Mój tak ma od 2 lat i nic sie nie stało. Don't panic :)

8. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Kurzu pelno jest zapewne po bokach, nawet nie musisz rozbierac tylko wyjmij dysk jak go masz i przejedz tam odkurzaczem.
    P.S. Skoro leci cieple powietrze z wentylatorow tzn ze wentylatory spelniaja swoja funkcje i odprowadzaja cieplo - tylko ze od dolu robi sie goraco i tak nie powinno byc.

9. neo225

neo225 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    moj 1 xbox to byl falcoln i podczas grania bylo zawsze wyczuwalne dosyc mocne cieplo i nic z tego powodu sie nie dzialo, teraz mam jasper i cały czas letniutki

10. lisek1983

lisek1983 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tychy
    u mnie to od 2 ponad lat leci prawie gorące a jeszcze nigdy nawet nie zawiesiła mi się gra a gram dziennie nie raz po 10h i nigdy nie czyściłem konsoli

11. gregoryfx

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Brzegi / Kielce
    Dziękuję koledzy za szybkie odpowiedzi i podpowiedzi. Konsole jednak rozebrałem, już jest czyszczona. Kompresor w akcji, trochę pomógł mi tata, jednak kurzu sporo było na wiatrakach, oraz na obudowie...

12. Brygada_RROD

Brygada_RROD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    to dobrze ze leci cieple powietrze to znaczy ze radiatory i wentylatory dobrze odbieraja cieplo

13. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    dżizas kur*a! konsola jest do grania a nie martwieni sie ze leci cieple powietrze ;| jak chcesz zeby sie nie nagrzewala to jej nie wlaczaj i na pewno ci na glugo bedzie starczyc...

14. gregoryfx

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Brzegi / Kielce
    Konsola po wyczyszczeniu, mniej się nagrzewa niż przed wyczyszczeniem. Czyli jednak pomogło.

Pozdrawiam.

15. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    1 sprząta się w pokoju aby nie było dużo kurzu :)
    2 masz wersje Falcon która ma GPU 90nm i on się mocno grzeje, dlatego z wiatrków wydobywa się ciepłe powietrze, zauważ że po jednej stronie gdzie jest CPU 65nm leci letnie powietrze a tam gdzie GPU 90nm ciepłe. Jak by leciało chłodne powietrze to byś miał o co się martwić, bo wtedy nie jest odprowadzane ciepło z GPU albo CPU i wtedy najszybciej trzeba wymienić pastę termo przewodzącą.

16. karo7384

karo7384 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mi leci letnie, bo mam jaspera i wcale nie znaczy to że musze paste wymieniać. CPU i GPU mniej się grzeją, a radiatory i tak odbierają ciepło, tylko nie jest to takie ciepło jak w falconie. Jak nie wiesz to nie mów.

17. gregoryfx

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Brzegi / Kielce
    Miałem dobrą pastę do procesorów od komputera, ale niestety skończyła się i muszę zakupić i teraz nie zmieniałem. Trochę patrzyłem jak zdjąć radiatory od procka i grafiki, odkręciłem kilka czarnych śrubek, ale tylko płyta główna trochę się ruszała a radiatory jak przyklejone. Musze jeszcze poszukać dokładnej instrukcji zdjęcia radiatorów. Naprawdę polecam wyczyszczenie konsoli po roku. Nie miała dużo kurzu, ale teraz na prawdę jest dużo lepiej, np. przy grze GTA IV lub Forza 3, powietrze było dobrze ciepłe, choć w pokoju jest 22-23 C, a w tej chwili jest tylko lekko ciepłe. Szkoda że nie zmierzyłem temperatury powietrza, które wychodzi z konsoli, przed oczyszczeniem.

Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum