1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gorąca SLIMKA?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Madrid.energy2000, Styczeń 8, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Madrid.energy2000

Madrid.energy2000 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam :)

Mam pytanie czy wasz slim tez sie tak nagrzewa na przednim panelu ? tam gdzie ma ten wentylator ? chodzi mi o to czy sie bardzo nagrzewa?

2. Lotnik421 Xbox One

3. GrooBass

GrooBass Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wolne Miasto Gdańsk
    Dokładnie tak i dokładnie w tym miejscu. Aczkolwiek skoro wentylator działa uznałem, że tak musi być, tym bardziej, że żadnych innych komplikacji nie zauważyłem.

4. Madrid.energy2000

Madrid.energy2000 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No własnie tylk,że on dmucha gorącym powietrzem :D miałem przedtem Slimke z Czerwca a teraz mam z grudnia i ta z czerwca to sie nawet troszke bardziej grzała

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Ludzie - nie **** ogniem! Konsole maja sie grzac bo procesory wydalaja cieplo. I jest ciepla wlasnie tam bo jak zauwazyles jest tam wentylator ktory ma wyciagac.gorace powietrze.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum