1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Gorące informacje z Forza Horizon 3! Zobaczcie rozgrywkę z wyczekiwanych wyścigów

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 17, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3218
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Wyjątkowych widoków z Australii nie zabraknie od września na Xboksie One i komputerach osobistych. PlayGround Games przygotowuje kolejną odsłonę Forza Horizon i gra zapowiada się na najlepszą część serii. Poznajcie kolejne informacje o produkcji i zobaczcie wyśmienitą rozgrywkę.

Forza Horizon i Forza Horizon 2 to były bardzo dobre produkcje, ale odnoszę wrażenie, że dopiero trzeci festiwal został umiejscowiony w odpowiednim miejscu. Australia idealnie nadaje się do tej serii i już pierwsze materiały pokazują ogromny potencjał dzieła.

Premiera odbędzie się już we wrześniu, więc deweloperzy bardzo chętnie przedstawiają gorące informacje dotyczące pozycji. Wyczekujecie na ten tytuł z wywieszonymi językami i naładowanymi kontrolerami? To czytajcie!

• Forza Horizon 3 posiada najbardziej zróżnicowany świat w historii serii – w grze przejedziemy przez lasy deszczowe, wzgórza, wsie oraz miasta.
    • Mapa jest dwukrotnie większa od tej z Forza Horizon 2!
    • Podczas rozgrywki trafimy do Surfers Paradise
    • Autorzy przed rozpoczęciem prac nad tytułem stworzyli bardzo wielką listę miejsc, w których mógłby się odbyć festiwal, a następnie zmniejszali zestawienie. Chcieli wybrać miejsce posiadające bardzo zróżnicowane krajobrazy
    • Zespół programistów udał się do Australii, by uchwycić najlepsze elementy miejscówek
    • W poprzednich odsłonach gracz był uczestnikiem festiwalu. W trójce zainteresowany zostaną szefem imprezy, a jego zadaniem jest stworzenie największego festiwalu.
    • Jako szef można dostosowywać wydarzenia, wybierać muzykę, zatrudniać i zwalniać znajomych.
    • Gdy będziemy korzystać z przewijania do tyłu to okrążenie nie zostanie zaliczone jako „czyste”.
    • Przygotowana zawartość wystarczy na 100 godzin rozgrywki! ALE teraz my możemy tworzyć własne wydarzenia i rozszerzać tę liczbę.
    • Gracze w przypadku dostosowywania samochodów będą mogli również wybierać specjalne felgi oraz szerokie karoserie. Szersze zestawy karoserii nie będą dostępne do wszystkich samochodów – tak jak to jest w prawdziwym świecie.
    • Liberty Walk i Rocket Bunny – to dwie nowe marki, które będą dostarczać elementy do samochodów.
    • Tablice rejestracyjne zaprezentują kraj każdego samochodu. Można je dostosowywać i przykładowo umieścić pseudonim.
    • W grze dostosujemy również postać – wybierzemy wygląd i płeć.
    • Będą nowe stacje radiowe.
    • Wiele na to wskazuje, że przed premierą zagramy w demo.
    • W grze będzie wiele samochodów z Australii.
    • Każdą aktywność w grze można wykonywać wraz z trzema przyjaciółmi.
    I co powiecie na takie gorące informacje? Ja najbardziej cieszę się na kooperację oraz możliwość tworzenia własnych wydarzeń. Twórcy wyraźnie rozwijają swoją wielką serię i mają plan na to uniwersum.

RozmoToby lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    • Mapa jest dwukrotnie większa od tej z Forza Horizon 2!
    Już w FH2 się sporo jeździło, a to ma być jeszcze większe? :eek: W sumie dla mnie to na plus, im większy obszar gry tym więcej zabawy :D
    • Jako szef można dostosowywać wydarzenia, wybierać muzykę, zatrudniać i zwalniać znajomych.
    @mrok@mrok zwalniam Cie! :D
    • Przygotowana zawartość wystarczy na 100 godzin rozgrywki! ALE teraz my możemy tworzyć własne wydarzenia i rozszerzać tę liczbę.
    Mam nadzieję, że tym razem gra nie znudzi się tak szybko jak część druga i że nie powielili pomysłu z nawaleniem 700 tras bardzo podobnych do siebie :)
    • Będą nowe stacje radiowe.
    Mam nadzieję, że będzie tym razem więcej stacji, które mi przypasują :D
    • Wiele na to wskazuje, że przed premierą zagramy w demo.
    Jestem na tak! I tak wezmę, ale w demko bym chętnie pograła :D

A co do filmiku to ładnie to wygląda, widać małą zmianę względem dwójeczki. No nic...byle do września!

4. ksywabezgracza

ksywabezgracza Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    167
    Punkty za osiągnięcia:
    33
    W końcu dodadzą bodykity. Zapowiada się świetna gra, tylko oby nie była tak monotonna jak fh2 i działała równie dobrze

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

5. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    169
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    Zapowiada sie najlepsza czesc tyle nowych rzeczy ahh liberty walk i italia czekam na demko :))

Ostatnia edycja: Czerwiec 17, 2016
  6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1679
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Powraca najlepsza ścigałka :). Już jestem ciekaw tej mapy i odległości do przejechania :).

Horizon 3 to czysty must have.

7. xlc

xlc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Będzie otwarty świat jak w 2 ?

8. Boll

Boll Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zduńska Wola
  9. xlc

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Z tego co pamiętam to w 1 świat aż tak bardzo otwarty nie był

10. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1242
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Otwarty świat jest w serii Horizon a zamknięty w serii Motorsport.

11. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jemu chodziło pewnie o to że w fh1 nie dało się zjechać z drogi.

12. xlc

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  13. ArturM05Pl

ArturM05Pl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gdańsk
    Troche sie spóźnili z rocket bunny itp. Scena juz jest tym przejedzona i zaczyna sie anty bunny. Wcześniej widziałem info o felgach rotiform <3 bedzie czad. Na moje tylko miasta mogły być większe no i bardziej zróżnicowane trasy. O samochodach nie trzeba wspominać bo to zawsze wysoki poziom. Czekam z niecierpliwoscią.

Tapnięte z iPhone 6s bo mnie ku**a stać!

14. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    OMG poruszanie pojazdow wyglada jakby kawalek kartonu przesuwal sie po drodze ....

Lambo69 i redRA lubią to.
  15. Gumis_sx

Gumis_sx Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Działdowo
    Zgadzam się...

16. galaretka007

galaretka007 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    W każdej ścigałce tak jest.

17. Curian666

Curian666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    47
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Zwłaszcza że jest to gra ARCADE a nie żadna symulacja. No ija mam tylko obawy o te eventy że będzie dużo tych samych tras, przecież w forzie Horizon 2 to był największy niewypał w grze. Do tego jeździć po jednej trasie 10 razy to było DNO.
    No i sam świat był mało różnorodny, tutaj zapowiada się że będzie inaczej.

Dobrze że będzie DEMKO!!, ogram i ocenie czy kupić.

18. Professor Chaos

Professor Chaos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Demo we wrześniu to będzie to samo co na E3, czyli te 3 wyścigi i koniec. Tak samo było w przypadku Horizon 2 i Forzy 6. Będzie można jedynie samemu ocenić model jazdy.

Wczytywanie...

Poleć forum