1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Gorące plotki przed E3. Microsoft ma zaprezentować kilka urządzeń, mocne gry i mniejszego Xbox One!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 25, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Nie są to oczywiście oficjalne informacje, ale warto zwrócić uwagę na źródło – wiadomość pochodzi od Brada Samsa, który jest dziennikarzem Thurrott.com. Ta witryna zajmuje się wyłącznie tematyką Microsoftu i już wcześniej redaktor wspominał o nowym sprzęcie korporacji na E3.

Według Samsa w Los Angeles zobaczymy:

• Dwa urządzenia do streamowania – jedno podobne do Amazon Fire. Większe będzie kosztować około 175 dolarów, mniejsze około 100 dolarów.
    • Xbox będzie zmieniał się coraz to bardziej w platformę do grania – interfejs urządzenia pojawi się na komputerach osobistych.
    • W 2017 roku ma pojawić się nowe urządzenie, które może otrzymać wsparcie wirtualnej rzeczywistości.
    • Na E3 nie zabraknie mocnych gier.
    • Microsoft jeszcze w tym roku zaprezentuje „Xbox 1.5”, ale konsola ma trafić na rynek w 2017 roku.
    Powyższe informacje nie są szczegółowe, ale temat podłapał Tom Warren z redakcji The Verge, który dodał:

Warto tutaj na pewno dodać, że wszystkie plotki wspominające nową konsolę Microsoftu układają się w jedną całość. Wiele na to wskazuje, że faktycznie w Los Angeles zobaczymy sprzęt, który będzie mniejszy od znanego nam Xbox One.

suki i Lambo69 lubią to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. small551

small551 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Ostróda
    40% to jak ulał wyciągnąć napęd i pasuje. Reszta to kwestia planów i wirtuali. Poza tym ciekawym pomysłem jest wprowadzenie na rynek "odświeżanych" konsol. Może trzeba wysłać swoją pod byle pretekstem a odeślą coś mocniejszego?
    http://pclab.pl/news69854.html

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    I tak to można wierzyć w to co plotą ci wielcy, nie nie będzie ulepszonego Xboxa... Ciekawy jestem o co dokładnie chodzi z tym ,,interfejs urządzenia pojawi się na komputerach osobistych.''

Ostatnia edycja: Maj 25, 2016
  5. ManyPL

ManyPL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    258
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    miasteczko sexu i biznesu ;)
    Co da graczom "pomniejszony Xbox "? Cóż za innowacja.

Wysłane z mojego LG-D320

6. dodo121_PL

dodo121_PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pewnie wersja slim jak to bylo w przypadku x360 czy ps2

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

7. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    159
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    Tak jak myślałem mniejszy xbox one tylko szkoda ze jest 1.5 anie xbox one slim bez sensu moim zdaniem :p

8. WolfM

WolfM Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Szukają się bardzo duże obniżki obecnej wersji Xboxa:smuggrin::smuggrin::smuggrin:

9. B0ni3k

B0ni3k Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kwidzyn, Poland
    To będzie konsola dedykowana graczom którzy preferuje wersje cyfrowe gier, wyciągną napęd wsadza duży dysk i wyszczupla, widziałem na yt filmik jak rozebrać xone , tam jest tyle miejsca w środku ze wsadził byś tam jeszcze 2dyski twarde nie wiem co za kretyn to projektował , wiec jest z czego odzyskać miejsce i wyszczuplić konsole.

10. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Po co stworzyliście dział "Plotki" jak i tak wszystko pakujecie bez namysłu do aktualności ?

11. adam_k27

adam_k27 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Naiwny czy głupi?! Nowa wersja będzie pozbawiona napędu Blue Ray choć być może dostanie większy dysk. Domyślam się że zadebiutuje w cenie mniej więcej obecnych konsol. Starsza wersja z napędem więc na pewno nie stanieje ale wręcz przeciwnie, zacznie drożeć. No i jak w przyszłości będą się pojawiać jakieś zestawy w promocyjnych cenach to będą to już raczej tylko konsole slim, bo kupujący slimy będą już uzależnieni od kupowania gier w cyfrowej dystrybucji i nie będą mieli możliwości odsprzedawania zakupionych tytułów. A to przecież Microsoft chciał osiągnąć już na starcie obecnej generacji konsol.

12. WolfM

WolfM Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Chyba ty z tych co lubią przepłacać za wszystko jak za zboże. Już obecnie można kupić nową konsolę poniżej 1200 zł. Dodatkowo zapowiedziane dwie wersje Xboxa, jedna w tym, druga w przyszłym roku, zmienia się polityka sprzedażowa firmy (nowe modele kompatybilne wstecz znacznie szybciej na rynku niż dotychczas), a stara wersja 500GB (powszechnie krytykowana za magnetowidowy wygląd) ma drożeć? hahaha

13. adam_k27

adam_k27 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pomyśl chwilę, to nie boli. W sprzedaży będą dwie wersje Xboxa - większa z napędem Blue Ray i mniejsza pozbawiona owego napędu. Twierdzisz, że ta większa z napędem będzie tańsza? Ciekawe!

14. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wersja bez napędu pewnie będzie miała dysk 2TB choć uważam że 4TB by było tak na styk. Konsola z napędem i dyskiem 1TB kosztuje te 1500zł to bez napędu ale z większym dyskiem będzie tyle samo kosztować albo i więcej bo cena napędu to ile 20$ ? A ile kosztują dyski ?
    Już nie mówiąc o podatku od nowości.

B0ni3k lubi to.
  15. bololabich

bololabich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Całkiem fajne będzie jeśli zrobią mocniejszego XO w pełni kompatybilnego w 2 strony z obecnym XO gdzie każda gra by miała 2 ustawienia grafiki, np 1080p na XO+ i 720p na XO co jak na PC. Ja mam R9 290 więc jakoś na mocniejszą wersję bym sie nie grzał ale standart by mógł stanieć, a halo na PC nie odpale :3

16. AS185

AS185 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    WAW
    A ja myśłałem, że Elite Edition to będzie ostatecznością :p Z resztą i tak nie korzystam z blu-raya, to mogą go zanulować w wersji slim.

Wczytywanie...

Poleć forum