1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gorący radiator na GPU

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez toudick, Sierpień 15, 2011.

1. toudick

toudick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Siema. Posiadam konsolę na płycie Jasper. Coś mnie tchnęło, żeby przy okazji flasha na 1.91 od razu wymienić pastę pod GPU i CPU. Na arctic silver 5. Po flashu złożyłem bebechy wsadziłem płytkę do napędu w celu sprawdzenia czy flash się powiódł i poszedłem na fajkę. Wracam a tu szok-konsola ma dwie czerwone diody(nadmienię, że wykazałem się totalną głupotą nie zakładając/podłączając coolerów oraz heatpipe:/). Radiator był gorący jak cholera! Po złożeniu wszystkiego do kupy włączyłem gierkę i wszystko śmiga, więc czy to normalne, że tak mi się stało z konsolą-czy też może źle nałożona pasta oraz czy moglem w ten sposób przegrzać jakoś GPU?

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    tym razem miales szczescie ale mogles gpu uszkodzic i xbox sie tylko wylaczyl z powodu przegrzania. najlepiej wszystko dobrze zloz i nie rob takich rzeczy z xboxem chyba ze ci jej nie szkoda

4. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    gdybyś miał falcona lub starszą wersje pł.gł. skończyło by sie 3rod

5. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    nie prawda podobnie mialem na falconie bo zle dopialem radiator po zmianie pasty nic sie nie stalo wylaczyla sie z komunikatem przegrzania i dodam ze wlaczylem gre pozdr

6. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    przegrzewając procesory skracasz życie układów. Po którymś przegrzaniu GPU lub CPU po prostu nie wstaną.

Wczytywanie...

Poleć forum