1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gorący XBOX i problem z FIFA 13.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MisskoPL, Październik 6, 2013.

1. MisskoPL

MisskoPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, od ponad dwóch tygodni posiadam konsole XBOX 360 SLIM 250 GB.Wszystko pięknie cacy ale jest pewien szczegół.Od czwartku(03.10.2013) zauważyłem ,że po godzinie grania XBOX(znaczy to miejsce z prawej strony przy wolotach powietrza) jest gorący,nie że okropnie,no ale tak jakby herbata.Również zauważyłem, że zawodnicy w FIFA 13 zachowują się tak jakby ''dziwnie''.To znaczy piłka się od nich odbija,gdy biegam tym swoim zawodnikiem nie mam takiej swobody manewrowania jak kiedyś,strzały nie są tak wymierzone jakbym tego chciał, przez co lecą bardziej w środek bramki,zawodnicy nie walczą również tak o piłkę jak kiedyś,po prostu są tak jakby ''drewniani''.Czytałem gdzieś, że zdarzają się takie bugi, lecz co mam zrobić aby je zniwelować?Mam również problem z tym ,że na screenach, trawa wygląda bardziej realistycznie tzn. widać każdy listek trawy, a u mnie jest to tylko zielona prosta płyta.A i czym się różni to , że wgram FIFE na dysk,lub jej nie wgram ? Coś się polepszy ? Będzie lepiej chodziła ?

Wczytywanie...

Poleć forum