1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gościnne postacie załapią się na występ w Mortal Kombat X, ale nie liczcie na Batmana

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 16, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Zasilanie obsady bijatyk NetherRealm bohaterami z innych dzieł popkultury to już mała tradycja. Ed Boon nie zamierza zrywać z nią przy okazji jubileuszowego Mortal Kombat X.

Freddy Krueger był najczęściej pobieraną postacią w Mortal Kombat 9. Scorpion wystąpił gościnnie w Injustice: Gods Among Us i był najliczniej pobieranym wojownikiem w grze. To działa i byłbym zaskoczony, gdybyśmy mieli zignorować te liczby. - zdradził Boon dziennikarzom Polygonu na turnieju Evo 2014.

Może zatem w ramach wymiany w drugą stronę któryś z herosów stajni DC nawiedzi Smoczy Turniej?

Byłoby ciężko obsadzić bohatera DC w roli postaci do pobrania. Przede wszystkim dlatego, że nie chcę odcinać głowy Batmanowi. Nie chcę zabijać Supermana. - tłumaczy ojciec serii.

Szkoda?

Boon poruszył przy okazji temat wyczekiwanej przez wielu kontynuacji Injustice: Gods Among Us.

Injustice okazało się sukcesem, więc mam nadzieję, że kiedyś uda nam się zrobić kolejną odsłonę. Są pewne rzeczy nieodzownie z nią kojarzone. Z mojej perspektywy mamy uniwersum Mortal Kombat z miejscem na ekstremalną brutalność oraz uniwersum Injustice z superbohaterami i przesadzonymi scenami akcji zamiast krwi i flaków.​

Wczytywanie...

Poleć forum