1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gothic 4 EK

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez yaqub, Wrzesień 11, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    (był już taki wątek, ale jest zamknięty więc nie mam gdzie napisać więc zmuszony jestem stworzyć nowy)

W poprzednim wątku dotyczącym EK G4 zawarte były błędne informacje.

1. Na konsole X360 nie będzie edycji kolekcjonerskiej
    Otóż będzie

2. Cena 220 zł (jak podała Gamezilla.pl)
    Na stronie gram.pl widnieje cena 280 zł
    Arcania: Gothic 4 - Edycja Kolekcjonerska na Xbox 360 - gram.pl. Wszystko o grze Arcania: Gothic 4 - Edycja Kolekcjonerska

3. Edycje PC i X360 nie będą się różnić
    A właśnie, że będą
    PC:
    - Ceramiczny kufel z Tawerny pod Rozdartą Dziewicą
    - Płyta DVD z grą Arcania: Gothic 4
    - Klimatyczna płyta CD ze ścieżką dźwiękową z gry - 30 utworów
    - "Zasłyszane w Rozdartej Dziewicy" - zbiór 10 opowiadań
    - T-shirt z logo gry i wizerunkiem króla Rhobara III (rozmiar L)
    - Mapa Argaanii
    - Instrukcja do gry
    - 72-stronicowy artbook przedstawiający potwory, zwierzęta, postacie, stroje, budynki, broń oraz przedmioty

X360:
    - pełna wersja gry Arcania: Gothic 4 (angielska wersja językowa)
    - album z grafikami koncepcyjnymi
    - książka "The Cleaved Maiden" z 10 opowiadaniami
    - mapa na płótnie
    - ścieżka dźwiękowa
    - naklejka
    - plakat
    - specjalne opakowanie

Porównując obie różnią się i to znacznie. Szczególnie razi brak polskiej wersji językowej, kufla i koszulki :/

uważam, że temat się przyda, bo ludzie żyją w przekonaniu, że rzeczywistość wygląda nieco inaczej :shisha

2. Lotnik421 Xbox One

3. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    No to jednak nie kupie kolekcjonerki ;]

4. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja na X360 też nie. Może skusze się na wersje PC...

5. elosiema

elosiema Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie będzie polskiej wersji językowej na xboxa?kto jest tym pierd.olonym polskim wydawcą któremu nie chce się przenieść spolszczenia na xboxa?

6. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Hola hola amigo! Będzie pełna polska wersja na X360 i PC. Wersja angielska dotyczy tylko kolekcjonerki.

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Mam nadzieje, że poprawią płynność bo wersja w którą grałem chodziła max w 15 klatkach x360

8. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dlatego właśnie trzeba uczyć się języków i nie uzależniać swoich pieniędzy od jakiś popaprańców którzy przetłumaczą grę jak będą mieli dobry humor...
    Ja od dawna olewam polskie wersje, bo zwykle są do **** ! W PL mam tylko MW 2 na PC, a to dlatego że akurat nie było wyboru.

Polonizacje są ogólnie przydatne dla ludzi którzy nie znają eng... ale jej brak nie powinien wpływać na decyzje gracza o kupnie gry... No problem w tym że Polska, Portugalia i Estonia zwykle są dymane przez Cenegę lub inne kretyńskie firmy. W/w przykład to jeden z wielu, bo prawdopodobnie będzie także zerowe wsparcie dla DLC - jak w przypadku Mass Efectu i Metro 2323233333233333.

9. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tylko, że to Gothic. Gdyby chodziło o jakąś inną grę nie przeszkadzało by mi to, aż tak, ale wszystkie Gothiki były spolszczane co właśnie przyczyniło się do takiej dużej ilości fanów w Polsce. Dobrze, że przynajmniej zwykła wersja na X360 została spolszczona.

Byłeś na targach?

10. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    kubek z rozdartą dziewicą :D

11. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Tylko, żeby zrozumieć WSZYSTKO w grach typu Gothic, Oblivion itp to trzeba na prawdę dobrze znać ten angielski... Mnie również nie przeszkadza brak polskich wersji w grach typu CoD gdzie nie jest ważna fabuła a i tak większość zrozumiem. Lecz w np takim Gothicu cała zabawa opiera się na fabule i gdybym nie zrozumiał kilku rzeczy to już po zabawie ;/
    Ja się tam ciesze, że jest pełna polonizacja bo głosy podkładane w poprzednich gothic'ach były na prawdę dobre. Szkoda, że kolekcjonerki nam nie spolszczą ;/

Ale - jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma ;]

12. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Dokładnie. W FPS'ach mi to nie przeszkadza, a nawet nie lubię pełnej polskiej wersji (z wyjątkiem BC2). Żeby dokładnie zrozumieć fabułę, to co jest w tych sklepikach, dialogi w tle to naprawdę trzeba mieć angielski opanowany do perfekcji jeśli nie jeszcze lepiej.

13. Nikelski

Nikelski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    **** kolekcjonerkę, mam nadzieję, że ten gothic nie będzie wywalał bugów na pc, i savy nie będą się psuły(prawie połowę gry musiałem powtarzać w 3), to były błędy które mi najbardziej przeszkadzały w gothicu 3, ale i tak nie mogłem się od niego oderwać :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum