1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gow 1 nie moge przejść beserkera ?! kody jakies?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez play, Kwiecień 15, 2010.

1. play

play Banned Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    uk/pl
    Witam
    Mam problem aby przejść moment walki z 1 beserkerem walczę z nim od 3 dni po 1 godzinę nie mogę ;/ Jest jakiś kod na nieśmiertelność na xboxa tak aby go na chwile właczyc a potem grac normalnie bo nie ma przyjemności z gry na kodach :( albo ma ktoś save-a w tym momencie ?!

2. Lotnik421 Xbox One

3. SebooL12 PL

SebooL12 PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczerców
    Radzę ci przejść ten moment w trybie coop. Wtedy frajda jest o wiele większa i wydaje mi się, że prościej jest.
    Na youtubie masz pełno filmików jak to przejść...
    YouTube - Gears of War Berserker Attacks Act 1

PS. Beserkera spotkasz w Gow jeszcze kilka razy :p

4. play

play Banned Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    uk/pl
    Poprostu mam problem z tym ze na padzie nie potrafie na tyle dobrze manewrowac zeby po odsunięciu sie jak rozwali 1 sciane go wymiac i wbiec do 2 pomieszczenia ;/ sprobuje w co-op z kolega w weekend ;/ i na dodatek wziołem ten wiekszy pozimo trudności

5. TheSonyMix

TheSonyMix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Hove (UK)
    Masz broń satelitarną ? Będzie Ci później potrzebna, do rozwalenia jej (Berserkera).

6. yondaime332

yondaime332 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Musisz wyprowadzić berserkera na powietrze :D i rozwalić go bronią satelitarną - to tylko wydaje się trudne :D

7. play

play Banned Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    uk/pl
    To akurat jest łatwe :D mam ta broń ale nie mogę go wyprowadzić na powietrze ;/ dzięki za rady ale nadal mile widziany save jeśli jest możliwość wgrana go na takim etapie,

8. TheSonyMix

TheSonyMix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Hove (UK)
    Mogę pomóc Ci to przejść na coopie. Jak coś, to pisz do TheSonyMix (to mój game tag).

9. Tabris

Tabris Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odskakuj mu w boki i wyjdziesz nic trudnego sam się przekonasz jak go przejdziesz

10. gabhor

gabhor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Prudnik
    W każdym pomieszczeniu musisz się tak ustawić by Berserker impetem przebił drzwi do następnego. Za pierwszym razem jak grałem to droga przez mękę, ale teraz to bułka z masłem. Trzeba czekać aż Berserker się rozpędzi i odskoczyć w bok przed nim. Tylko ustawiaj się plecami do drzwi do pomieszczenia, żeby po odskoku rozwalił te drzwi

11. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    jest prosty sposob - jak rozwali sciane rzuc granatem gdzies daleko. wtedy pobiegnie tam gdzie wybuchnie ;) dzieki temu masz czas przejsc dalej. mozesz tez rzucac pod sciane, wtedy pobiegnie i ja rozwali. ladnie sie nim steruje tymi granatami ;)

12. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    ja robiłem tak, ze podchodziłem pod drzwi i odskakiwałem w inna strone kiedy on był blisko, a potem w przeciwna strone i tak samo, potem lecisz w te drzwi, które otworzył i tak w kółko aż wyjdziesz na powierzchnie.

13. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    To jest ONA :)

Przeciez ten fragment nie jest jakis cięzki, dziwny problem.

14. swiniolak

swiniolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    jesli nadal bedziesz mial problemy mozesz sie odezwac do mnie to pomoge ci przejsc ten moment, ktos juz wczesniej oferowal swoja pomoc wiec bedziesz mial juz 2 osoby do wyboru wrazie potrzeby ;] moj gamer tag jest w sygnaturze. pzdr

15. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Kodów na konsole nie ma btw. bardzo dobrze. Jedyne co to musisz znaleźć genialny środek, przede wszystkim nie próbować przejść go na chama, zrób sobie co jakiś czas przerwę na herbatę, lub ciastko. Tryb Cop-Op jest dobrym rozwiązaniem, pod warunkiem że twój znajomy dobrze radzi sobie w takie klocki, bo jak dostanie będziesz miał ciężko go uratować.

Nie wiem który raz grasz, ja na 3 poziomie trudności grając z dziewczyną, przeszliśmy go za 2 razem =).

16. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Bez broni satelitarnej nie przejde tego etapu bo nie mam tej broni.. i Co teraz od nowa gre musze zaczynac ?

17. play

play Banned Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    uk/pl
    Ja cofniesz się do korytarza po filmiku o beserkerze to tam lezy ta broń.

18. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Dzieki

19. Jeckie

Jeckie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a ja mam też problem tylko, że trochę dalej dokładnie nie pamiętam w 3-4 akcie jest misja, że pod koniec misji trzeba wrócić do statku czy jakiegoś tam pojazdu nieważne i trzeba tam dotrzeć przed upłynięciem czasu chyba 30s lub 1min. Tam jest pełno przeciwników i mam z tym problem może wie ktoś jak to przejść aby nie stracić dużo czasu. Kilka razy próbowałem to przejść i nie idzie mi, nie chce mi się ciągle próbować bo żeby tam dość to trzeba z godzinę czy z półtora grać.

20. swiniolak

swiniolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    najlepiej jest leciec jak najszybciej do przodu, olewac wszystkich przeciwnikow i tylko uwazac zeby zadnemu sie nie zablokowac przed twarza :D ja tak robie za kazdym razem przechodzac ten etap w grze i zawsze dziala ;] pzdr

Wczytywanie...

Poleć forum