1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GoW 2 - Achievement - wszystkie akty co-op

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez aerO^, Listopad 21, 2009.

1. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam , mam problem z tym , jestem pewien , że przeszedłem WSZYSTKIE akty w co-opie i jak sprawdzałem ani ja ani drugie konto na konsoli tego nie ma i oba konta mają , że mają poprzechodzone 28/29 misji , a jest to nie możliwe , ponieważ , na początku przeszedłem na easy tak do końca pierwszego aktu w co-opie , a potem dokończyłem i drugą grę rozpocząłem , ja na insane , a kolega na drugim koncie na hardcore i przeszedłem cała grę z nim , tzn prawie , bo pierwsze 2 rozdziały w akcie 1 sam zrobiłem i potem jak sprawdzałem konto kolegi to on miał wszystkie misje zaliczone na Hardcore , bo potem dograłem te 2 pierwsze rozdziały z 1 act'u i achiva jak nie było tak nie ma , a to jest nie możliwe , bo to drugie konto to tylko tak zrobione , żeby pograć sobie , a skoro tam wszystkie misje są zaliczone na Hardcore to znaczy , że musiałem z nim zagrać cała grę , bo jest to nie możliwe , że druga osoba z konta robiona tylko do tej gry zagrała sama , bo niby po co i jak ? Jak zawsze zalogowany mam pierwszy profil swój , pomóżcie , bo na prawdę nie wiem co jest...
    PS. Trening Carmine'a robiłem 2 razy , bez skutku i to do końca rozdziału.

2. Lotnik421 Xbox One

3. midasroox

midasroox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pabianice
    A pierwszy akt z przypomnieniem czy coś takiego też przechodziłeś ?
    Edit : Całą grę jeszcze raz lecisz :D
    Jest taka fajna ze można w nią ciągle grać

4. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No właśnie tak z tym treningiem Carmine'a , gra jest bardzo fajna dla niej w ogóle kupiłem X'a , ale nie mam z kim tego co-opa teraz :/ Ban pewnie wisi w powietrzu , a wolę nie podłączać , jak wbije te achivy to za parę miechów kolega kupi se X'a to se podbiję sygnaturkę :D
    Nie wiem , właśnie na Casualu , wczoraj jak robiłem kawałek gry to udało mi się przejść pierwszy akt na drugim playerze który stoi tylko i teleportuje go z checkpointa do checkpointa :D , ale to nie to samo i potem w paru momentach jak z niesieniem tej bomby , może być mi za ciężko samemu na 2 pady.

5. loganslupsk

loganslupsk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja miałem problem z odblokowaniem postaci z pierwszej części, tzn Carmine, RAAM i Minth, żeby nimi grać w GOW2. Przeszedłem jedynkę kilka razy nawet insane zrobiłem, a tu nic się w dwójce nie odblokowało. Dopiero wskoczyło jak podłączyłem xbox do live, więc może u Ciebie też jest potrzebna jakaś aktualizacja?? No ale trza się zastanowić czy lepszy achiv czy dysk sprawny :ban :whistle:

6. Bocik13

Bocik13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Może jakiś klasyczny bug. Spróbuj jeszce raz też 1 tak miałem ale jeszce raz zagrałem i wszystko o.k. potem już było:)

Wczytywanie...

Poleć forum