1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GoW 2 - Achievements glitch

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez aerO^, Wrzesień 19, 2009.

1. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam , chciałem sprawdzić jak zrobić kilka achivów do GoW'a 2 i natknąłem się na masę ciekawych filmików pokazujących jak wbić te kilkanaście achievów za pomocą glitcha , nie testowałem tego jeszcze u siebie , ale mam pytanie czy to jest bezpieczne ?? Można za to bana dostać? Tutaj film z YT:
    Chciałem testnąć na drugim koncie , ale tam nie mam odblokowanego insane , a na swoim właśnie boje się o bana i mam pytanie do was z tym , bo niezły trick byłby z tym :D
    Film:
    YouTube - Gow 2 glitches : achievement glitch tutorial (Gears of war 2 xbox360)
    Jest tego jeszcze cała masa tylko ten akurat w niezłej jakości i krótko i na temat.

2. Lotnik421 Xbox One

3. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Według mnie też , ale nie które achievementy są po prostu chore , zrobiłem platynę w GTA IV i to jeszcze na PS3 , gdzie te GTA IV jest ostro zbugowane i brzydkie , więc wiem co to znaczy chory achievement w gearsach nie jest tak źle , ale achievementy są po to , żeby się popisać , że ma się ich dużo albo jakie się je ma , a tutaj skoro każdy może sobie wbić takim o to sposobem to nie wiem czemu ja mam iść okrężną drogą...

Wczytywanie...

Poleć forum