1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GoW 3 czy FORZA 4

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dawiddb9, Październik 16, 2011.

1. dawiddb9

dawiddb9 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    którą grę wybrać (nie chodzi o kasę) grałem w GoW 1 i 2 i mi się spodobały tak samo zresztą FORZA 3 którą grę bardziej polecacie GoW3 czy FORZA 4?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamiLLLLCR7

KamiLLLLCR7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  4. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  5. gucio1981

gucio1981 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Perth
    Obie gry sa super GoW3 - szybciej przejdziesz/skonczysz ( oczywiscie mowa o kampanii) Ale obie gry oferuja podobny poziom grywalnosci . Gram w GoW3 i w Forze4 . Jak masz kase na obie , kup obie :D nie bedziesz zawidziony .

Co do pytania :
    Masz kierownice ? kup forze 4 bo bez kiery to lipa troszke ( osobiscie gram na kierownicy MS i jest bomba )

6. Krzysiekx27

Krzysiekx27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jak można porównywać dwie odrębne gatunkowo gry. To już zależy czy wolisz strzelanki czy wyścigi. Ja wybrałbym forze 4 bo dłużej można pograć ale Gow też ciekawy zwłaszcza w multi chociażby tym lokalnym razem z kumplami gramy w tyb bestii podczas wspólnego grania :D

7. rekrut

rekrut Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    można porównać, bo podejrzewam że autorowi tego postu chodziło o kwestię grywalności tudzież "miodności"

ps: osobiście posiadam GoW3 i jeśli chodzi o grę online jest super, co do kampanii przechodzę najpierw część 1 potem część 2 i na koniec zostanie kampania w części 3-ej, na 100 % kupię FORZA 4, FiFa 12, i jeszcze się zastanawiam nad CALL OF DUTY: MODERN WARFARE 3 or BATTLEFIELD 3 - może Wy mi pomożecie co wybrać ? :)

8. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Battlefield daje więcej frajdy w multi i świetnie zrealizowaną pracę zespołową. W BF sam wiele nie zdziałasz. Jeśli wolisz grać jak Rambo to idź w MW3. Jeśli chodzi o kampanię to BF poza zwykle ciekawą fabułą ma zarąbisty system zniszczeń :) Ja pograłem w Black Opsa po sieci i bardzo mi się podobało, ale potem zagrałem w Bad Company 2 i CoD poszedł w odstawkę, a w BC2 gram do tej pory.

9. Rogerus

Rogerus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Moim skromnym zdaniem polecam GoW 3 (tak jestem zwolennikiem tego gatunku) fakt faktem jest trochę krótki ale daje frajdę :) multiplayer daje jeszcze większą frajdę a w FORZA 4 bez kierownicy to trochę cieniutko.

10. rekrut

rekrut Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    tzn chodzi o to że na kierownicy "robi się" lepsze czasy ?

11. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Niekoniecznie. Grając na kierownicy masz więcej frajdy, ale nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że gra w Forzę na padzie nie ma sensu. Sam długo grałem na padzie i też miałem dużo radochy, z kierownicą jest po prostu fajniej, a czy czasy będziesz miał lepsze na padzie czy na kierownicy to już zależy tylko od twojej wprawy w posługiwaniu się tym czy tym. W pewnej lidze F1 2011, w której dzisiaj miałem przyjemność się ścigać część osób ma pady, część kierkę i wszyscy są w stanie ze sobą konkurować.

12. dymekk208j

dymekk208j Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Nie mam pojęcia po co takie pytania. Jak można porównywać dwie gry z dwóch zupełnie innych światów i pytać się która jest lepsza i która kupić. Jeżeli masz ochotę postrzelać to proste GOW 3, jeżeli masz ochotę pościgać się super samochodami na pięknych torach to Forza 4. Co do kierownicy i forzy 4: mi na padzie się gra bardzo wygodnie, pewnie to nie to samo co kierownica od MS ale można grać wygodnie i nadal się przy tym świetnie bawić.

13. michal12.dsl

michal12.dsl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No wiesz jedno to fps a drugie racer, to może mi odpowiedz na pytanie co kupić drukarkę czy łóżko?

14. kubcia67

kubcia67 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bez kierownicy , to monotonne ściganie się na tych samych trasach z kierownicą jest dużo frajdy (nie mówię że na padzie też , ale mi jakoś nie podchodzą wyścigi na padzie jedynie NFS ) a Forza to typowy symulator , więc jak nie masz kierownicy to polecam GoW 3 wciągnie cię na długie godziny , zanim to przejdziesz to uzbierasz sobie kasy na nową grę :)

15. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    choć jestem fanem GOW'a to starciu GOW3 vs Forza jednak biorę Forze 4 (horizon?)

16. laba2k12

laba2k12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    XWorld
    Moim zdaniem te gry są nieporównywalne, obie są świetne - na swój sposób :} Kupuj obie! No ewentualnie jak musisz naprawdę wybrać to GoW ;]

17. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    W forze dłużej pograsz gow jest stosunkowo krótki jeśli chodzi o singla

18. Enz0

Enz0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    To juz zalezy od gustu ale jesli chodzi o to zebys spedzil dlugie godziny przy tym sie dobrze bawiac to dozbieraj troszke mamonow i kupuj forze horizon. Przebija oby dwie gry pod kazdym wzgledem. Forza 4 monotonne wyscigi na torach w horajzon masz nielegalne wyscigi a zarazem takze legalne, dobre multiplayer z nietypowymi wyscigami min. zabawa w kotke i myszka, krola i zakazonego ( tzw. scmierdziela .. ).

19. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
  20. kacperfcb

kacperfcb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Oss,Holandia
    zoabacz gameplaye, recenzje i sam zdecyduj, bo kazdy moze powiedziec co innego, ale moim zdaniem FORZA :)

21. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    FORZA Horizon, jak dla mnie fajniejsza zabawa niz w 4 czesci

Wczytywanie...

Poleć forum