1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gow 3 osiągnięcie wyposażenie

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez LordLotr, Marzec 24, 2013.

1. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Witam wszystkich.
    Mam problem z ww achivem. Mianowicie chodzi w nim o osiągnięcie max lvl fortyfikacji w trybie hordy i takowy osiągnąłem ale gs nie dostałem. W grze w statach mam wykrzyknik ze wpadło cos nowego ale na achivie jest klodka i klops. Nie wiem co teraz.

Edit: czyli mam rozumiec ze all fortyfikacje zrobiłem u zeby achiv wpadł trzeba dlc kupić? Co za kicha ale dzieki za info.
    Wytapane z XPERII;-)

2. Lotnik421 Xbox One

3. naughtydog

naughtydog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wroclaw
    Ale wiesz, że to osiągnięcie pochodzi z dodatku Forces of Nature i żeby się odblokowało, trzeba ten dodatek mieć?

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum