1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GoW 5 akt

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez 00BASTER00, Lipiec 31, 2008.

1. 00BASTER00

00BASTER00 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam chciałem zapytać czy da rade pokonać Raama samym karabinem (i ewentualnie kilkoma granatami) czy muszę mieć koniecznie ten harpun czy coś?? nieśmiac sie... gram na Casualu ::)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    Odp: GoW 5 akt

Ja pokonuje raama zazwyczaj sama snajperka , wiec wszystko sie da . Tylko pamietaj , headshoty musza byc
    w leb a nie w kolano 8)

4. kepaic

kepaic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    krk

Lol ja właśnie dziś zabrałem się za skończenie GoW i przed chwilą się udało (chyba za 10 razem). Wchodze na forum i widze ten topik hehehe. Po testowaniu wielu taktyk najskuteczniejsze wydało mi się ładowanie w niego ze snajperki, przy czym praktycznie nie robiłem headshotów tylko zwykłe strzały. Nie męczyłem się też z granatami ani z tą kuszą, po prostu czekałem ze strzelaniem aż Raam się odsłaniał. Załatwiłem go po ok 10 strzałach, na casualu, zawsze zbliżał się na tyle że musiałem przynajmniej raz przebiec (w nieziemskim stresie hehehe) na drugi koniec wagonu. Więc trzeba tylko kupę cierpliwości i wcale nie trzeba headshotów, przynajmniej nie na casualu.

5. Luchos

Luchos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Ma ktoś jakąś dobrą taktykę jak go zabić na insane ??

6. Vegan

Vegan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Jest taki drobny triczek
    Kod:
    http://pl.youtube.com/watch?v=nRWyuK22dJQ
    czyli jak widać Raam blokuje się za kamieniem i wtedy pozostaje siekać ile wlezie :)
    Porada raczej na ostateczność :)

7. Furson

Furson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

on raczej czesto sie blokuje, mi sie zablokowal o zdychającego doma :p i dzieki temu poradzilem sobie z nim na hardcore, co do snajperki ja nie preferuje, łukiem walimy zeby odstraszyc ptaki a potem lanserem uszkadzamy monstera. walka z ramem jest zle przemyslana bo gracz nie ma pola ruchu, dla mnie moglby miec 2X wiecej zycia bylebym mogl mu jakos uciekac, a tak to nie wyobrazam sobie rozwalic go na insane - tu preferuje juz chyba tylko coop

8. Luchos

Luchos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Już sobie z nim poradzilem 8) Dzieki za podpowiedz.

9. piotr5001

piotr5001 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Okolice Kakowa

A po ściąganiu patchy z live nadal sie blokuje ??
    bo chciałbym na Insane ukończyć tego dziada

Poleć forum