1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GoW Problem i Fable II

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Zernat, Kwiecień 18, 2010.

1. Zernat

Zernat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam. Posiadam po jednym problemie z tych dwóch gier .

Gow - Jestem na etapie gdzie się jedzie tym wielkim pociągiem. Mam wyłączyć jakąś bombę czy cuś ;p Gdy dochodzę do końca to jest filimik pokazujący ostatniego przeciwnika RAAV'a czy jakoś tak. I tu pojawia się moje pytanie ... jak go rozwalić ? Próbowałem na następujące sposoby:

Normalny ciągły ogień w głowę, nogi itp. Nic nei daje.

Granaty to samo.

Melle - nie daje mi nawet podejść.

Z tego karabinka co jest na tym podwyższeniu - jak tam podbiegam to te jego wampirki mnie zabijają.

Próowałem go też olać i dobiec do bomby bez zabijania go ale to nic nie daje ...

Jak go zniszczyć ?

Fable II:

Mam problem z dwoma misjami.

1#. Miłość Grabaża czy coś takiego za 8500 Sławy. Wbijam na cmentarz lece do niego i gościu podświetla mi się na zielono. A więc klikam A. A on nic. A więc klikam to "A" z 10 razy a on w końcu wchodzi na taki kamień i się blokuje ... WTF ?

2#. Kupiłem farmę Gilesa. Znalazłem klucz do piwnicy i tam powinna być legendarna broń. Przeszedłem wszystko wzdłuż i wszerz. Przeszedłem wszystkie lokacje. Podobno w ostatniej lokacji pies powinien wywąchać skarb a on nic ... Ma 5 gwiazdek w poszukiwaniu skarbów i walki ...

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. snah

snah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Powiem ci tylko co do GoW: olać go nie możesz, bo żeby wygrać grę, musisz go zabić. Początkowo próbowałem tak jak ty, oprócz melee :D. Najlepszym sposobem, to przed wyjściem z przedziału do gen. RAAM, poszperać po prawej stronie, znajdziesz tam łuk z wybuchowymi strzałami. Na poziomie Insane dzięki serii strzałów z łuku w głowę, pokonałem go po kilku chwilach. Próbuj, w końcu ci się uda. Powodzenia. :DD

4. adiedinburgh

adiedinburgh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Edynburg
    GOW- przed ostatnią walką zbierz granaty i Torque Bow (łuk). Naokoło RAAM'a latają Krylle, rzuć w jego strone granatem i od razu przełącz na łuk, po wybuchu granatu Krylle odlatują na chwilę więc w tym momencie strzelaj z łuku( lub snajperki) w głowę. Nie daj się złapać i kontynuuj w/w akcję aż go rozwalisz.
    Pozdro

5. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    1. Musisz zwabiac ptaki w nieoswietlone miejsca, wtedy uciekac i jak one nie chronia boss'a to walic w niego.

6. ZorGeReR

ZorGeReR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łuków
    GOW: w miejscu gdy walczysz z RAAM'em masz działko Troika, znajduje się ono za generałem - ale to nie prolem bo on do Ciebie będzie podchodzić, znajdź moment gdy będziesz w bezpiecznej odległości i leć do działka, wcześniej osłab go za pomocą snajperki ew. torque bow-a czyli łuku :p , i tak jak wcześniej koledzy pisali strzelasz wtedy gdy nie ma wokół niego kryli
    pozdrawiam

7. Zernat

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Dzięki za wszystkie podpowiedzi. A może wypowie się ktoś odnośnie Fable II ? :p

8. HarryOnALeash

HarryOnALeash Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupia Kapitulna
    co do Fable'a to mogą być zwykłe bugi, gra jest po prostu zbyt duża by dać radę z tą nawałnicą danych. Ja znam pewien bug-gdy gadamy z tym mnichem w świątyni światła nie wolno odchodzić od niego tylko czekać aż skończy gadać. Bo gościu się zawiesi i trzeba będzie grę odpalić od nowa.
    Co do psa- czasem zdarzają mu się zawiechy i nie łapie ,że ma wyniuchać skarb.

9. Zernat

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Nie no ja chyba muszę być ciotą w te Gears'y .

Mam tą kuszę jakby z 12 strzałami. Nawal w niego na poziomie casual. I jakoś tak gość stanął a ja pełny ostrzał z 8 lub 10 naboi w niego poszło gdzie jakieś 7 prosto w głowę ... Wampirki cały czas latały na około czyli go nie osłaniały ... Ile trza w niego wpakować ???

10. snah

snah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja nie wywaliłem wszystkich z łuku a na Insane go pokonałem. ;p

Wczytywanie...

Poleć forum