1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GoW2-Multi

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KomuroPL, Styczeń 3, 2013.

1. KomuroPL

KomuroPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ostatnio próbowałem zagrać w Multi GoW2. Gdy kliknąłem dołącz do drużyny,zaczęło szukać graczy. Przez kilka minut się ładowało i nie było żadnej zmiany. Czy w ogóle ktoś w to jeszcze gra? Czy może ja po prostu coś źle robie? Proszę o pomoc,bo ostatnio aktywowałem golda dołączonego do xboxa i nie chce żeby poszedł się rypać.

2. Lotnik421 Xbox One

3. szangg

szangg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opoczno/Łódź/Bad Hersfeld
    Graja graja tylko cos jest z tym multi ze u nas nie a bardzo wyszukuje:/ tak cos kiedys gdzies czytalem. Mam ten sam problem a jeszcze kilka achikow do zrobienia na multi. Jak cos wyslij zap. chetnie czasami pykne w gow2

4. KomuroPL

KomuroPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok za chwilę zaproszę i jeszcze dzisiaj może zagram. Gdzieś na necie wyczytałem,że podobno w GoW3 takich problemów nie ma i brak lagów.

Poleć forum