1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GoW2 Osiągnięcie żeby przejść gre w trybie współprcacy. help

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Simo, Luty 3, 2010.

1. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Więc wybieram kampanie w trybie współpracy, zakładam nową i daje poziom trudności szalony. No i dalej musze sam kogoś zaprosić czy w trakcie gry ktoś do mnie może autoamtycznie dołączyć ???
    I czy trzeba od pierwszej misji grać z kimś online. ???? Czy wystarczy jak bede przechodzić gierke na tym trybie własnie Kampania Tryb współpracy.
    Jak to jest ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Tak samo jak by kumpel grał koło Ciebie, na podzielonym ekranie lub poprzez system link...

Kolega może dość/dołączyć sie w każdej chwili, jednak aby zdobyć punktu musicie gre przejsć razem, to znaczy każda plansza musi zostać ukończona z 2 gościem za pan brat, by zaliczyć osiągnięcie...

Nie zmienia to faktu ze z jedną osobą mozesz przejść pierwsze 5 plansz z kim innym kolejne...

Sam chętnie bym pograł ale nie mam XLive w konsoli =/. A tak bym był pierwszy chętny by z Tobą przejsć gre =).

4. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    oO to bedzie troche cieżko kogoś znaleźć, bo ciagle probuje ale nie ma nikogo chetnego na tea mapy w ktore ja chcę zagrać.. hmm musze probować dalej

Wczytywanie...

Poleć forum