1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GoW2 - problem z achivem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Mnih, Styczeń 2, 2011.

1. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    witam mam problem z achivem, w którym chodzi o to, żeby rozwalic 30 Tickerów w dowolnym trybie - rozwaliłem ich już conajmniej ze 100 bo przeszedłem 5 razy całą Horde, jednak achiv nie wpada, macie jakiś pomysł?

2. Lotnik421 Xbox One

3. B0bek

B0bek XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    to musisz im z basha *********ć, uderzyc kolba broni

4. MaverickPL

MaverickPL Guest

Ta, nie doczytales. Musisz rozwalic 30 tickerow uderzajac je. Wcisnij B majac wybrana jakas inna bron niz Lancer. Trzeba z uderzeniem trafic tak zeby ticker wybuchl po tym jak oberwie. Wiec czekaz az do ciebie podbiegnie i zacznie sie palic, uderzasz... eksploduje w powietrzu.
    Jak ci sie uda, dostaniesz info z prawej strony u dolu ekranu, tam gdzie wszystkie informacje o achivach

5. macieQ

macieQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W którejś misji były wyskakujące zza ściany 3 tickery, ja zrobiłem tak, że powtarzałem aż zabiłem 20. Trzeba je rozwalić jak się zaczynają palić. Chodzi o te wybuchowe tickery, chyba nie ma innych ;]

6. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    dobra dzięki : )

Wczytywanie...