1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gow2

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Laksio, Sierpień 17, 2009.

1. Laksio

Laksio Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bytom
    Mam problem poniewarz nieumiem przejść takiego bossa z piłą :) w gow 2 :)prubowałem uciekać strzelac ale to nic niedaje prosze o pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. -zilian-

-zilian- Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Głogów
    Hmm w sumie to nie jest on trudny, największym zagrożeniem są te gówna z bombami na plecach. Staraj się niestarć w jednym miejscu przemieszczaj się uciekając przed nimi i strzelaj, nawet nie celuj tylko ładuj ile wlezie . Po każdym ataku tych gówien koleś z piłą będzie próbował zwalić na ciebie kolumnę więc najlepszym sposobem będzie ucieczka jak najdalej nie w bok bo dziwnym trafem zawsze spadnie na ciebie tylko jak najdalej do przeciwległej ściany. Tak bodajże będzie ze 3 lub 4 razy po czym stwierdzi że jesteś za bardzo kozacki i odleci :)

Ps. Mam nadzieje że o to właśnie chodziło :)

4. Laksio

Laksio Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bytom
    podziękowania :)

Wczytywanie...

Poleć forum