1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GoW3 Horda Xlink Kai!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Piotrek ELO, Październik 2, 2011.

1. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Wiatm.
    Szukam osób chętnych do gry w Gears of War 3 w tryb Hordy przez Xlink Kai.
    Nie stety poszujuję tylko osób z kosnolą z Jtagiem z wgranym ping patchem gdyż mam za słaby internet ale bardzo chcę pograć więc jeśli ktoś posiada Jtaga i chce pograć w GoW3 zapraszam.
    Chętnych proszę o wysłanie prywatnej wiadomości lub napisanie w tym temacie a potem obgadamy kiedy gramy. :D

Jeśli to zły dział proszę o przeniesienie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piotrek ELO

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  4. bajor

bajor Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja bym pogral przez xlinka z GOW3 z wielka checia, ale Jtaga nie posiadam ;)

5. Piotrek ELO

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    I tu jest wielki problem bo ja nie mam Golda a mojemu bratu czasami nie chce się grać i nie mam z kim a że mam po prostu za słaby internet żeby kto kolwiek do mnie dołączył lub ja do niego więc poszukuję kogoś chętnego hto ma Jtaga i ze mną pogra
    @Up.

Wczytywanie...

Poleć forum