1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GoW3 nieskończone ładowanie..

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez stefan357, Wrzesień 27, 2012.

1. stefan357

stefan357 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Mam przerobionego xboxa na Lt 3.0 i dzisiaj nagrałem GoW3 moją zwykłą nagrywarką Sony optiarc Ad5260S. Wzorowałem sie poradnikiem adam34689. Gra wypaliła sie i pomyślnie przeszła weryfikacje. Ustawiałem prędkość nagrywania na 2,4x lecz nagrywała 4x. Po wrzuceniu gry do konsoli gra na początku włączyła sie lecz po zatwierdzeniu solowego trybu gry gra ładowała sie przez 15 minut i nic. Co może być nie tak ? Czy musze kupić ihasa ? Grę oczywiście nagrywałem na Płycie dvd+r dl Verbatim. Gry xgd2 nagrywają sie i działają bez problemu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    zle nagrana, ihas bylby najlepszy, mozesz sprobowac nagrac jeszcze raz ale nie wiadomo czy to pomoze

Wczytywanie...

Poleć forum