1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GOW3 splitscreen na xboxlive

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xmaster, Grudzień 18, 2011.

1. xmaster

xmaster Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, prosił bym o pomoc kogoś kto wie jak włączyć gow3 na xboxlive w splitscreen posiadając jedynie jedno konto gold, wiem iż jest to możliwe ponieważ znalazłem kilka opisów iż ludzie logują się na jednym padzie pod profilem gold a na 2 jako gość wówczas mogą grac pod tymi samymi nickami przykładowo gracz z kontem gold posiada xxx a gość dostaje wówczas nick xxx(1), na potwierdzenie tego powiem iż często spotykam grając po necie w tej samej grze graczy z nickami xxx i xxx(1) równocześnie.

włączając grę z opisów jakie znalazłem powinienem mieć zalogowane jedno konto (gold) po czym w menu nacisnąć Y i zalogować się jako gość, niestety po kliknięciu Y, wyskakuje mi jedynie możliwość na zalogowanie się pod inne konto, a następnie informacja iż pozostałe konta nie mają usługi xboxlive, nie istnieje także możliwość zalogowania się równocześnie na jedno konto, podobna sytuacja ma miejsce gdy próbuje się zalogować np z lobby gry, prosił bym o pomoc i nieprzekonywanie mnie iż to bujda zbyt często się z tym spotykam widziałem tez filmiki z gry na jakichś randomowych stronkach lecz nigdzie nie mogę znaleźć dokładniejszego opisu jak taką grę włączyć.

Wczytywanie...

Poleć forum