1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gow3

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Fuks, Grudzień 26, 2012.

1. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Witam wie ktoś jak odblokować resztę postaci w Gears of War 3. Jedną odblokowałem za danie lajka na FB, a w grze jest ich dużo więcej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. szangg

szangg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opoczno/Łódź/Bad Hersfeld
    Część odblokujesz jak bedziesz mial dodatki, za przejście poprzednich części i jeszcze za coś nie pamiętam. Wejdż w wybór postaci przed rozgrywką i bedziesz miał opis kogo i za co odblokować.

4. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Ja np przy zakupie ms points w MM dostałem kod na pobranie jednej postaci do multika

5. naughtydog

naughtydog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wroclaw
    Postacie odblokowują się również wraz ze wzrostem levelu.

Wczytywanie...

Poleć forum