1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GP ReCyko+

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez JOKOKO, Styczeń 21, 2010.

1. JOKOKO

JOKOKO Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !!
    Ostatnio natknąłem sie na takie akumulatorki GP ReCyko+ - Bateria i akumulator w jednym pomyslalem sobie ze to bedzie super rozwiaznie do pada wiec gdy tylko znalazlem je w media zakupilem 2 szt. za okolo 25zl
    Gdy wrocilem do domu odrazu chcialem je wrzucic do pada i pograc lecz ku mojemu zdziwieniu bardzo ciezko wchodzily do tego pojemniczka ale wkoncu jakos sie zmiesciły.
    I teraz moment kulminacyjny wciskam logo xboxa i ... NIC !!!
    Potem po ciezkim boju jakos spowrotem opuscily mojego pada poniewaz myslałem ze sa nienaładowane jednak umisciłem je w pilocie i wszystko działało próbowałem ja naładować i tez nic dalej pad nawet nie zabłysnął.
    I tu moja prosba do kogos kto posiada te aku w padzie aby sie odezwal moze poprostu trafilem na jakies felerne egzemplarze (w co niestety watpie) lub pad do xboxa nie współpracuje z tymi aku (co wydaje mi sie o wiele bardziej nieprawdopodobne).
    Pozdrawiam !!

2. Lotnik421 Xbox One

3. japon25

japon25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    akumulatorki są delikatnie grubsze od standardowych aa dlatego ciężko wchodzą , współpracować muszą z padem , może pilot nie potrzebuje tyle prądu co pad i dlatego działa a pad nie , może spróbuj doładować je . pomijam fakt że mogłeś je zle włożyć ( w to nie wierze ) chyba że mają mało amper i dlatego nie uciągną pada

Poleć forum