Gpu - falcon (spadek temperatury)

kusiu

Użytkownik
Użytkownik
Witam, podpowie mi ktoś jak sensownie mogę zbić temperaturę z procesora GPU w FALCONIE? Na wentylator bezpośrednio jest zbyt ciasno, wentyle na 9v i wymieniona pasta. Może ktoś zna coś sprawdzonego :)

Pozdrawiam
 

slashg

Użytkownik
Użytkownik
Masz rgh lub jtaga? Bo można by było zamontować radiator od procesora, przerobić trochę tunel powietrzny i go uszczelnić.
 

invisible

Użytkownik
Użytkownik
Jedyne efektywne rozwiazanie to dodatkowy, maly wiatrak na bocznym radiatorze od gpu. Najlepiej na jakis gumowych podkladkach, aby wibracje nie przechodzily na obudowe.

PS. A jaka w ogole temperature osiaga gpu?
 

htc139

Użytkownik
Użytkownik
jak 9V to za mało to podepnij pod 220
 

kusiu

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki wszystkim..

jak 9V to za mało to podepnij pod 220
Post tego typu świadczy tylko o twojej inteligencji a raczej jej braku.
 

htc139

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki wszystkim..


Post tego typu świadczy tylko o twojej inteligencji a raczej jej braku.
ojej co za cios, prosto z urwanego wiatraka od twojego wentyla
 

kufer111

Banned
Użytkownik
ojej co za cios, prosto z urwanego wiatraka od twojego wentyla
masz hejtować i pisać śmieci,gimbazją zalatuje hmm?,wakacje są
kusiu-zmień paste,usczelnij tunel,przyklej folie lub jakąś dobrą taśmą 3/4 radiatora od GPU

taśma oczywiście od strony tunelu(różnie myślących ludzi na forum już spotkałem)u mnie temp bez taśmy na GPU z usczelnionym tunelem to 62*C
a z taśmą 46*C
 

htc139

Użytkownik
Użytkownik
masz hejtować i pisać śmieci,gimbazją zalatuje hmm?,wakacje są
kusiu-zmień paste,usczelnij tunel,przyklej folie lub jakąś dobrą taśmą 3/4 radiatora od GPU

taśma oczywiście od strony tunelu(różnie myślących ludzi na forum już spotkałem)u mnie temp bez taśmy na GPU z usczelnionym tunelem to 62*C
a z taśmą 46*C
kuferku pełnym dobrych pomysłów, poczytaj sobie o automatyce SMC i nie pisz głupot
 

kusiu

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki kufer111
kuferku pełnym dobrych pomysłów, poczytaj sobie o automatyce SMC i nie pisz głupot
mam nadzieje że modzi się Tobą zajmą htc139 i nieco utemperują :) Piszesz głupio i nie ma temat.
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
tak na 100% to tylko przerobka na rgh, wywalenie napedu i 12-14 cm wentyl nad GPU
 

Do góry Bottom