1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra 2 Plytowa rgh

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez siakal18, Czerwiec 14, 2013.

1. siakal18

siakal18 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam wszystkich. A wiec problem polega na odpaleniu gry Castlevania LoS. Iso przerobilem do god. Program iso2god ustawil mi automatycznie katalogi z gra. dokladniej wyglada to tak. 4B4E0809/00007000/AFA07CC8B023CA4D7116.data/ tu znajduja sie daty od cd 1.
    4B4E0809/00007000/E5BA0FA3AC8DCCFE6FD9.data/ a tu od cd 2.
    wrzucilem to tak na dysk xboxa.. dokladniej tam gdzie fds ma ustawiona sciezke do gier. mam tam wszystkie gry i wszystkie smigaja tak jak trzeba. wiec to nie problem ze sciezka. wracaja do castelvani. w menu fds mam wyswietlone dvd 1 i dvd2 gry. gdy odpalam pierwsza dvd wyskakuje komunikat zeby przeczyscic dysk. gdy odpalam drugie dvd gra sie wlacza do momentu gdy prosi o dysk 1 ale chwila mija i fds sam laduje dysk 1 gra sie odpala i jak pogram troche to znowu wyskakuje ten wnerwiajacy komunikat. mam jeszcze jakas gre na 2 dvd i dzialaja bez problemu a robilem takim samym sposobem. mam xboxa slim z rgh i fds 3.. nie dawno robilem przerobke w serwisie. prosze o pomoc bo nie mam juz patentow jak to rozkminic. powiem jeszcze ze bawilem sie z robieniem katalogow Disc 1 i Disc 2 ale to nie pomaga bo nawet nie widzi wtedy gry. pozdrawiam ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. kruchmer

kruchmer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Zrób pod xex, powinno pomóc, no i zrób folder z grą i wrzuć foldery "DVD1" i "DVD2". W dziale RGH jest poradnik tam masz wszystko wytłumaczone jak przerobić.

1 osoba to lubi.

Poleć forum