1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra ap25 na LT+ 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mr.HUMMER, Luty 20, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Mr.HUMMER

Mr.HUMMER Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Chciałbym się dowiedzieć, czy mogę zagrać w gry ap25 na Xboxie z LT+ 3.0. Kolega mi mówił, że nie da się ich odpalić. Włożyłem dziś do konsoli płytkę z Fable III, pokazuje się obrazek gry i mogę uruchomić grę. Nie uruchamiałem jej, ponieważ nie wiem jak to jest z tym flagowaniem, nie wiem prawie nic na ten temat i nie chcę ryzykować. Gra była wypalana bez żadnego kombinowania, po prostu miałem plik .iso i .dvd, nragrywałem przez Imgburna. Przepraszam jeśli coś niejasno napisałem. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
  4. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    na 3.0 odpalisz wszystkie gry..

5. Mr.HUMMER

Mr.HUMMER Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Co z Fable III? Mogę sobie ją odpalić, czy jeśli tak zrobię to mi oflaguje konsole, jak już pisałem nagrywałem ją bez kombinowania z jakimiś programami, tylko Imgburn.

@Edit: uszyneq, gościu u którego przerabiałem konsolę pokazał mi karteczkę, które gry nie chodzą na LT 3.0. Były tam gry z ap25.

6. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Jeżeli nie jest spatchowana to się nie włączy i oflaguje Ci konsole. Poczytaj forum....
    Zamykam.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum