1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra Arcade. PROBLEM

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez pawel1503, Sierpień 26, 2010.

1. pawel1503

pawel1503 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jakuszowice
    Witam.! Mam problem z jedną grą Arcade a mianowicie Shadow Complex. Ściągnąłem grę z pewnej strony i nagrałem ją jak demo, czyli folder Content > 0000000000000000 itd... Włączam Xbox'a wchodzę w Bibliotekę gier i na ułamek sekundy pojawia się ikona Shadow Complex i znika. Poczytałem troszkę na forach różnych jak nagrać grę arcade na płytę i znalazłem coś żeby nagrać na jakimś formacie UDF, nagrałem i jest dokładnie to samo ikona pojawia się na ułamek sekundy i znika. Mógłby mi ktoś pomóc co mam zrobić?? Od razu mówię, że nie mam dostępu do Live więc nie mam opcji pobrania z xbox'a. Bardzo chętnie zagrałbym w SC i wczoraj wydanego Shank.
    Z góry dziękuję. ;]

2. Lotnik421 Xbox One

3. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    Musisz kupić nie wszystko spiracisz.

4. pawel1503