gra caly czas prosi o update konsoli

uqasz

Użytkownik
Użytkownik
witam

mam zbanowana konsole jasper i ixtreme 1.51. dysk 120gb. po instalacji gry konsola prosi o update. po update ponownie sie domaga i tak w kolko. napisane jest ze trzeba zaktualizowac inaczej nie bedzie mozna grac. po odlaczeniu dysku gra sie spyta o aktualizacje ale jesli dam nie to gra sie uruchomi.


czy jest na to jakis sposob ?
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
wgraj update prze pendrive będziesz miał zdjętego bana z dysku i będzie ok, bo MS w ostatnim update po cofał wszystkie bany na dysk będziesz mógł znów instalować gry :D

http://xboxforum.pl/ogolne-f71/aktualizacja-dashboard-offline-[2-0-8955-0-avatar-updatespy]-7365.html
 

mitek96

Użytkownik
Użytkownik
Altres bana na dysk nie ma, bo napisał że zainstalował grę.
A co do tematu to nie napisałeś jakiego masz update'a, być może masz 8955 i musisz zainstalować nowszą wersję dostępną na stronie microsoftu.
 

uqasz

Użytkownik
Użytkownik
tak mam 8955

ale cos mi tu smierdzi z tym ze ms wycofal bany. niby z jakiej racji ? czy bede mogl sie logowac do xbl ?
 

Pieter029

Użytkownik
Użytkownik
tak mam 8955

ale cos mi tu smierdzi z tym ze ms wycofal bany. niby z jakiej racji ? czy bede mogl sie logowac do xbl ?
aktulaka odblokowuje dysk, nic więcej.
 

mitek96

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli masz 8955 to musisz ściągnąć ten 9199: http://download.microsoft.com/download/1/D/8/1D8C09BE-278E-41CD-98BE-EB9188128227/$SystemUpdate_9199.zip

A bana ściągają tylko z dysku a nie z konsoli.
 

uqasz

Użytkownik
Użytkownik
no to wywalilem kase w bloto ale kto wiedzial

zainstalowalem i dziala. dzieki za pomoc
 

Kak-tus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
co to za gra która wymaga wyższego dasha niż 8955 ?
 

uqasz

Użytkownik
Użytkownik
bioshock 2 army of two 40th day przykladowo
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
nie, one wymagaja 8955 ale Ty nie masz avatarow na dysku widocznie bo kopie gier maja walnieta ta partycje i avatary nie chca sie zainstalowac z plyty.
 

shibby20

Użytkownik
Użytkownik
jw. sam nadal mam 8955 i wszystkie gry dzialaja. Nie trafilem jeszcze na gre ktora by krzyczala o aktualizacje.
 

Do góry Bottom