1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[GRA] Counter Strike

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez qermit, Styczeń 29, 2009.

1. qermit

qermit Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam pytanie odnośnie gry Counter Strike. Zastanawiam się cały czas, jak wygląda sprawa z aktualizacjami, pobieraniem dodatkowych plików i czy można grać normalnie na serwerach STEAM.

Pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Kupujesz konto STEAM i grasz ile chcesz.

4. kompot

kompot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Chodzi Ci o grę na PC czy na pierwszego Xboxa?

5. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    jeśli chodzi o gre z X1 to nie jest różowo steamowo bo to jest przez XBL więc lagi możesz mieć a ze steam to jak napisał kolega Qunik :p kupujesz ściągasz steam wpisujesz i masz :p jeśli chodzi ci o NS'a czyli tego z Internetu nie ze sklepu to tutaj szukasz wybranych serwerów tzw. NON STEAM

6. maras92

maras92 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań
    Sam jestem posiadaczem calego pakietu od Valve wiec jesli chodzi o Steam wsyztskie aktualizacje gry czy samego steama pobieraja sie automatycznie ale to chyba nie jest forum dla tej gry ;]

7. qermit

qermit Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak chodzi o grę z pierwszego xKlocka. Z tego co zrozumiałem jest to zupełnie odseparowane od wersji na PC?

Co do wersji na PC to raczej nie trzeba mi tłumaczyć

noł koment, jak będę chciał zapytać o gry na PS3 to wezmę sobie twoje słowa do serca i zapytam na forum OS X

8. kuva

kuva Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie pobierzesz żadnych dodatków do cs na X nawet chyba nie pograsz przez sieć ale z tym drugim mogę się tu mylić

Wczytywanie...

Poleć forum