1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra cyfrowa a profil

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez djnegative, Styczeń 4, 2015.

1. djnegative

djnegative Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, chcemy ze znajomym kupić grę w wersji cyfrowej na współe i mam parę pytań.
    1. Grę dodajemy do nowego konta i jeden ustawia jako konsola domowa ten profil tak?
    2. Czy jak któryś z nas zmieni hasło do konta to nadal będzie można grać?
    3. Czy profil może być wylogowany by grać?

Ogólnie jak ktoś wytłumaczy na czym to polega to będzie super :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    domyslam sie ze chodzi o XO bo nigdzie tego nie podales, konto nie musi byc zalogowane ale aby grac MUSI byc to konto ustawione jako konsola domowa, jezeli zmienione zostanie haslo gra sie nie bedzie uruchamiac

4. zenobiusz17

zenobiusz17 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeżeli konto nie musi być zalogowane to hasło można zmienić. Specjalnie przy zakupie konsoli utworzyłem nowe konto do rejestrowania cyfrowych wersji gier celem ewentualnej odsprzedaży całego konta lub współudziału z kimś a gram ciągle zalogowany na swoim starym koncie. Nowe konto z grami było raz zalogowane celem ściągnięcia gier i od tej pory nigdy nie było logowane na konsoli. Więc się pytam co ma zmiana hasła do uruchamiania gier? A odpowiadając na pytanie:
    Tak można grać, lecz nie usuwaj profilu ani gry bo już jej nie pobierzesz (chyba że uda Ci się zalogować na profil).

5. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  6. zenobiusz17

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Przed chwilą zmieniłem i gram dalej... Dla mnie sprawa jest prosta:
    djnegative ma wspólne konto z kolegą na gry, dodatkowo każdy z nich ma swoje osobiste konto. Konto z grami raz zalogowane i pobranie gry - tyle wystarczy. Potem sobie gra na swoim koncie a wspólne jeden kij co się z nim dzieje, oczywiście do czasu jak będzie musiał np. znowu pobrać grę. Jak masz dwa konta to sprawdź czy po zmianie hasła masz dostęp do gier z drugiego konta ;)

W pierwszym poście z tego co widzę to chodzi o zmianę hasła na wspólnym koncie a nie na osobistym.

7. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    i wlasnie zmien haslo na tym koncie co jest gra, a nie na swoim, gra sie nie uruchomi sie, tak samo jak ta druga osoba ustawi konsole domowa u siebie na tym koncie, u siebie juz tej gry nie uruchomisz, jezeli by bylo inaczej to po co sprzedawcy by dawali maila zabezpieczajacego przed zmiana hasla skoro nic by to nam nie grozilo no ale co ja tam wiem

8. zenobiusz17

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No przecież tak zrobiłem:
    1. Mam konto nazwijmy je główne na którym nie mam żadnej gry i tylko na nie się loguje
    2. Mam drugie konto nazwijmy je GRA - na tym koncie mam zarejestrowaną wersję AC Blag Flag (na tym koncie tylko raz się zalogowałem i pobrałem grę - konto jest od tego czasu offline)

Przypominam, że gram tylko na profilu głównym a konto GRA jest ciągle offline. Po zmianie hasła na koncie GRA (przez stronę www) nadal mogę grać w AC BF oczywiście logując się na swoje główne konto.
    a no po to abyś sobie mógł sam zmienić hasło, bo potrzebujesz kodu zabezpieczającego który jest wysyłany na maila zabezpieczającego.

Zresztą autor tematu chyba stracił zainteresowanie. Wszystkie odpowiedzi zapewne znalazł w http://xboxforum.pl/threads/czy-warto-kupowac-cyfrowe-wersje-gier.133684/

Ostatnia edycja: Styczeń 8, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum