1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra Dead Island

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Edziu, Październik 15, 2011.

1. Edziu

Edziu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Szukałem i czytałem odpowiedzi na moje pytanie, ale niestety jasnej nie znalazłem, więc proszę, nie złoście się. Chciałbym sobie ściągnąć Dead Island, czy pójdze mi na lt 1.92? Bo nie wiem czy ta gra ma najnowsze zabezpieczenia czy nie. I w sumie jeszcze jedno, w które jeszcze nowsze gry (powiedzmy od sierpnia 2011) miałbym możliwość zagrać bez przerabiania na lt 2.0?

2. Lotnik421 Xbox One

3. MuchaPolska

MuchaPolska Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ta gra Ci pójdzie na 1.92 jeśli masz nowgo Dasha. Z gier które na 1.92 pójdą FIFA12, Deus Ex WRC2, PES2012, Spider-Man: Edge of Time, F1 2011, The Cursed Crusade: Krucjata Asasynów, Supremacy MMA, NHL12, Bodycount.

4. Enz0

Enz0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    z tym ze musisz miec dasha 13599 czy jakos tak. Bo gra sama z siebie zawola o aktualizacje.

5. Edziu

Edziu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. Pysiu21

Pysiu21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem w misji ,w której eskortuje Ope do łodzi ale on nie chce zeskoczyć ze skałki tylko chodzi w tą i spowrotem ? Pomocy

Wczytywanie...

Poleć forum