1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gra dla dwóch

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Radzio15, Czerwiec 27, 2011.

1. Radzio15

Radzio15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Płońsk
    Szukam jakiejś fajnej gry na dwa padziki. Mam już fifę. Myślałem o reslingu :) Polećcie coś :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. john5

john5 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Polecam nowego Mortala, a jak chcesz sobie dłużej polatać razem to może Fable 3. Ja ostatnio gram z dziewczyna w LEGO Pirates Of The Caribbean i jest fajnie hehe

4. nath

nath Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pabianice
    jesli chodzi o walki to UFC jest lepsze ew fight night

5. Radzio15

Radzio15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Płońsk
    moze Split/Second. podobno mozna grać we 2?

walki. hmmm. takie zwyczajne to niezbyt mnie interesują. kiedyś grałem w dif dżema ( nie wiem jak to się pisze) i to była świetnia gra. mozna było wziąć coś do ręki i nawalać przeciwnika. albo może resling jak wspomniałem. jest mozliwosc brania roznych rzeczy i się tłuc?

chodzi mi o grę, gdzie bedziemy sie z kumplem ********** bawić :D

Wczytywanie...

Poleć forum