1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra dla dziecka

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Amelia, Grudzień 4, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Amelia

Amelia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubin
    Witam, jaką grę polecilibyście dla 4-letniej dziewczynki - może coś na podstawie bajki ? - i co myślicie o grze VIVA PINATA - czy poradziła by sobie czy to raczej dla starszego dziecka ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. pawel1503

pawel1503 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jakuszowice
    Ja Ci polecam Lego Harry Potter Year 1-4 Bawiłem się genialnie mimo, że nie jestem dzieckiem(a jest ona dla nich przeznaczona) Polecam Ci również Lego Batman, ale tam jest 'zabijanie'(a raczej rozwalanie się klocków)

4. Krwawy Mechanik

Krwawy Mechanik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gryfino
    Równierz dla takiego dziecka najlepiej gry z LEGO ja mam brata 5 lat i on we wszystko ciśnie FIFA 11 na easy GTA IV wystarczy że dziecko załapie to coś i ...

5. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Najważniejsze (według mnie) to, żeby gry były po polsku (dialogi), a niestety nie ich dużo na x'a (jeśli mam być szczery, to żadna nie przychodzi mi teraz do głowy, która byłaby odpowiednia).

Najodpowiedniejsze były by gry KINECT (np. Kinectimals)

Jeśli grałbyś z córką/siostra/... (przynajmniej na początku) to mogę polecić:
    LEGO Harry Potter: Years 1-4 / LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues (w grach z serii lego można przechodzić story w jedną lub dwie osoby (w każdej chwili możesz się podpiąć), dodatkowo nie ma tam dialogów, w grze postaci porozumiewają się za pomocą gestów, symboli itd)
    Piorun - fajna gra na podstawie filmu, nie jest za trudna, sterujemy psem lub dziewczyną.

Co do VIVA PINATA, to nie wypowiem się, bo nie miałem z nią styczności.

6. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum