1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra dla mnie : ]

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Krizzo, Lipiec 11, 2009.

1. Krizzo

Krizzo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hiho.
    Myślę, że trafiłem do odpowiedniego działu, by poprosić was o poradę dotyczącą zakupu gry, która spełniała by moje wymagania.

Mianowicie, chodzi mi o grę RPG (w miarę nową). Powinna mieć grafikę na w miarę wysokim poziomie. Najlepiej gdyby akcja odbywała się w średniowieczu.

Przede wszystkim gra o którą mi chodzi nie może polegać wyłącznie na kupowaniu coraz to lepszych zbroi i mieczy a potem biegnięciu przed siebie i wycinaniu coraz to straszniejszych i obrzydliwszych potworów.
    Oczywiście w dzisiejszych grach RPG takie elementy to już chyba niestety obowiązek, lecz nie chciałbym gry, która z założenia opiera się na ciągłym strachu gracza.

Najlepiej gdyby zawierała dużą ilość misji pobocznych, możliwości dodatkowego umilenia sobie gry i multum różnorodnych przedmiotów do zbierania.

Z tego co sam zdąrzyłem sobie wypatrzeć gra Fable II mogłaby spełnić moje "zachcianki", i chyba tę grę kupię, więc jeśli możecie to wypowiedzcie się na jej temat, choć może istnieje tytuł bardziej pasujący do mojego opisu?

Za wytrwałą pomoc i sensowne odpowiedzi zawsze dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kstraczewski

kstraczewski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    jeżeli chodzi o średniowiecze to nie przychodzi mi nic do głowy, ale spróbuj coś z gatunku science fiction IMO nie pożałujesz :):
    mass effect(najbardziej rozwinięty rpg na xbox wg. powszechnej opinii), fallout 3(fenomenalne, jak dla mnie, poboczne questy (wątki). jak lubisz jrpg to może lost oddysey. tak w ogóle to jest specjalny wątek do tego typu pytań http://x360iso.org/gry/3722-poszukuje-gry-danego-gatunku-co-mozecie-polecic.html

4. ventrue

ventrue Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lubin
    Czytając twój opis także pomyślałem o Fable II :) Bierz śmiało, nie zawiedziesz się! :)

5. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    A o Oblivionie nikt nie wspomniał? Fakt, gra starsza, ale spełnia twoje kryteria.

6. B0bek

B0bek XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Oblivion bardzo dobra gra i wcale nie taka stara

7. shadzor

shadzor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Inowrocław
    Fable II spełnia prawie wszystkie wymagania, tyle że nie jest osadzona w średniowieczu, bardziej klimat wieku XVIII lub coś koło tego, ale gra wymiata :) ja ze swojej strony bardzo Ci ją polecam, bardzo ciekawe questy itp, lecz niektóre poboczne questy, to zadanka typu "idz wybij obóz bandytów" lub "idź uratuj wioske" , ale mimo wszystko gra wymiata :) jeśli chodzi o zadania poboczne, to fallout jest baaaaaardzo fajny, ale klimat w 100% inny niż wyżej wymieniony przez Ciebie :) w sumie wg. mnie najlepszym odpowiednikiem dla Twoich wymagań byłby nasz Polski Wiedźminek, praktycznie każda gra nijak się ma przy przygodach Geralta z Rivii, z tym że niestety, na klocka na razie gry nie ma, i aktualnie nie wiadomo czy będzie... Z tego co słyszałem to wymiata Elder Scrolls IV : Oblivion, sam nie grałem, sprawdzę jak dostanę w swoje ręce :D

8. Raimondo

Raimondo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Staszów
    Może Assassin Creed? Tylko to nie rpg : P

9. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Spróbuj mass effect.

Powiem Ci tak, RPG lubiałem średnio- Mass Effect to jedyna gra którą przechodziłem więcej niż 1 raz na klocka (jak narazie), tak to jest, ze czesto rpg po przejsciu nie ofiaruje nic, w mass effect mozemy wziac swoja wykoksowana postac i grajac od nowa odkrywac nowe rzeczy- jednak pancerz i bron robia swoje- ale gra jest FE NO ME NAL NA-nie zawiedziesz sie.

Fable II podobnie do mass effect, czasem nudna, ale jak wciagnie to przechodzisz do konca.

10. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Fable 2 najbardziej pasuje do twojego opisu, ale ja Ci polecam Mass Effect, wczoraj jak przysiadłem to 5h nie mogłem sie oderwać ale niestety musiałem zrobić pare rzeczy w domu i przerwałem sobie, Mass Effect masz tyle dróg ze szok, mozesz byc mily, mozesz byc zly, jednemu odmówisz i wyjdzie na plus drugiemu nie odmówisz i moze to sie obrócic przeciwko tobie.

Najlepiej kup obie gry .
    Co do obliviona to grałem na kompie i taki sobie, nie podoba mi sie widok z 1 osoby w RPG

Z japońskich RPG: Tales of Vesperia

11. Krzyzac

Krzyzac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jest jeszcze Sacred 2 z wielkim światem i masą misji pobocznych.

12. czachadymi89

czachadymi89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zabkowice Sl
    oblivion rulez gra z 2006r wypasik :p spełnia kryteria twoje

13. Agron95

Agron95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dziwię się dlaczego nikt nie wspomniał o Gothic 3. Wspaniały RPG ze wspaniałą grafiką, bardzo rozbudowanym światem. No cóż gra ma swoje lata(rok wydania 2006) ale jak na swoje lata prezentuje wspaniałą grafikę i grywalność. Nie jestem do końca pewien czy to średniowiecze ale na pewno są w niej rycerze, zamki itp. Gra zawiera multum różnych misji pobocznych, nie które wpływają na fabułę nie które nie. Ogólnie gra ma bardzo rozbudowaną fabułę, setki misji, dużą interakcje z otoczeniem, a przedmioty, zebranie wszystkich jest chyba nie możliwe. Gra oferuje też bardzo rozbudowany system rozwoju bohatera. Ale co ja ci będę mówił w to trzeba zagrać żeby to docenić. Mówię ci nie pożałujesz.

14. czachadymi89

czachadymi89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zabkowice Sl
    Gothic 3 może fabula jest fajna zwłaszcza poprzedniczki ale ma spore wymagania zarywa na najnowszych kompach i chyba miał na myśli gry na x360 a nie na pc

15. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Gothic 3 nie jest na Xboxa a poza tym MULTUM Bugów z dupy...

Krzyzac opowiedz troszkę wiecej o Sacred 2 Fallen Angel, swego czasu byłem zainteresowany tą grą. Fajna ? Warto kupic ?

16. shadzor

shadzor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Inowrocław
    ja troche pogralem w sacred2 ale na pc i niestety nie przypadla mi do gustu, nie lubie gierek typu ruszasz myszka i raz na pol roku klikasz zeby gosc zabil przeciwnika... wieje nudaaaa

17. Luki-Lak

Luki-Lak Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Opole
    assasins creed Teraz bendzie AC2 i gta 4 (to tylko przyklady)

18. Materek123

Materek123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kielce
    Fable 2 to byłby najlepszy wybór. Gra się w nią przyjemnie jest wiele misji pobocznych. Po prostu ją polecam :D

19. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    Również na X'a polecam Mass Effect i Fable 2. Fallout straszna nuda, a w tamtych grach cały czas się coś dzieje.

Wczytywanie...

Poleć forum