Gra dla rodziców - Mamy i Taty? :P

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
Zastanawiałem się tak... Moi rodziciele nie są zwolennikami gier...
Nie wiem jak ich zachęcić... :cool:I czy w ogóle się da :confused::p Z jakiej "strony" pokazać im może cały świat gier... A wasi rodziciele? grający? :)

pzodro
 

Wielki Kozak

Świeżak
Świeżak
ja matce dałem do gry Fable II i się nawet jej podobało,a dla ojca jakieś proste wyścigi weź.
 

manhunt13

Użytkownik
Użytkownik
Może jakieś gry Arcade?
 

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
Z grami arcade nie polecam, bo pomyślą że wykładali kase na takie gówno z grafiką jak na kalkulatorze za przeproszeniem :D . Myślę że dla ojca jakieś wyścigi, może DiRT, albo jakiś NFS. A matka może się zjać Fable, może Viva Piniatą
 

tymon1988

Użytkownik
Użytkownik
Ja kiedyś dałem tacie zagrac w DIRT'a i byl bardzo zadowolony :D
wiec najlepiej jakies wyscigi w czym wiadomo o co chodzi ;)

a dla mamy hmm nie mam pojęcia, jakas gra o gotowaniu ale taka jeszcze nie powstala ;)
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
spoko. Może więcej pomysłów :D
 

Blood.

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Zależy w jakim wieku masz rodziców :)

Rapala Fishing Frenzy jest w miarę uniwersalne dla ojca, fight night też może być.

Dla matki........no idea.
 

falcoon

Użytkownik
Użytkownik
dla starego daj call of duty niech troszkę popyka jak opczaji sterownie to ci nie da do x-pudła dojść
 

kompot

Użytkownik
Użytkownik
Mój Tata jak pierwszy raz zobaczył GoW2 to wyrwał mi pada i sam zaczął ""grać"" i od tej pory gramy co-op i horde :D
Mamuśkę próbowałem zajawić ale nie dała się wciągnąć, próbowałem ją namówić na "zuma" (tak to sie zwie? :D)

Ogólnie nie polecam Ci ich zachęcać... jak mój ojczulek się wciągną to teraz po pracy obowiązkowo 15min (on tak mówi w rzeczywistości kończy sie na 2-3h) nie ważne w jakim etapie gry jestem :/ :D. Także podchodz do tego ostrożnie.

Tacie możesz pokazać CoD5 na najłatwiejszym poziomie spokojnie da sobie radę, jeśli nie jest zwolennikiem i nigdy nie trzymał pada w ręce a o FPS nawet nie słyszał to myślę że to będzie dobry tytuł na początek znajomości z klockiem :D

Co do mamy to nie mam pomysłu... jeśli masz trochę oszczędności to możesz wydać na kamerkę, zabawa będzie dla całej rodziny.
 

Kaliberek

Użytkownik
Użytkownik
Mój Ojciec grywa rzadko ale jak już zacznie grać w Luxor'a 2 to siedzi i siedzi :p. Dla Taty bym Ci polecił jakieś samoloty np. Ace Combat lub Fifę.
 

Papillon

Użytkownik
Użytkownik
Dla Matki jak i Ojca polecam Virtua Fighter 5 prosta, przyjemna gierka dla każdego.
 

Stan

Użytkownik
Użytkownik
Moja mama gra w gry arcade :p " przestawianie diamencików " itp , a tata gra w gears of war i tomb ridera ( mają po 50 lat ) :D
 

AuSeR

Użytkownik
Użytkownik
Crash BAndi czy cso takiego moja mama zawsze na PS 1 w to grala,Polecam PAc-Mana :D
 

joohhnny

Użytkownik
Użytkownik
Moj tata bardzo lubi crash of the titans i cały czas w to pyka :)
 

AuSeR

Użytkownik
Użytkownik
A to jest na XBox'a ?
 

kompot

Użytkownik
Użytkownik
Zamiast pisać durnego posta skorzystaj z wyszukiwarki...
(crash of the titans) x360 - Szukaj w Google
 

tomasz222

Banned
Użytkownik
daj im virtua tenis...we dwoje sobie pograja ja z zona w to gram..albo jakies wyscigi
 

Bug

Użytkownik
Użytkownik
mojemu ojcu Tom Clancy's End War się podoba a nie ogarnia nawet do końca sterowania ^^ oprócz tego jeszcze Grid :D
 

Ado o

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawy topic :D. Moi rodzice w ogóle nie grają, ale wydaje mi się że jakieś wyścigówki i sportówki będą wskazane ;).
 

Do góry Bottom