1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra do driftu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Piter95, Kwiecień 23, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Piter95

Piter95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ponownie :D
    Jestem maniakiem driftu i chcę sobie kupic jakąś gierkę na X'a która się nadaje do tego sportu.
    Rozważam zakup Forzy 3 lub grid'a,posiadaczy tych gier (nawet jak nie driftują) proszę o Powiedzenie czy fizyka jazdy jest dość realistyczna i czy podczas kariery/tworzenia wyścigu jest jakaś opcja która pozwala na drift dla porównania napiszę o nfs ps są różne opcje np sprint,okrążenia,whellie i drift czy w tych dwóch tytułach co podałem też jest taka opcja?Czy trzeba się nauczyć np jak nfs mw że nie ma opcji driftu?
    Jeśli jest jeszcze jakaś gra w której można driftować i jest widok z wnętrza to będę bardzo wdzięczny za podanie tytułu
    Za Pomoc daję podziękowanie

2. Lotnik421 Xbox One

3. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Forza 3 ma najlepsza fizyke jazdy samochodem jaką znam. W czasie wyścigu mozna sobie krzyżakiem włączyć opcje driftu i za każdy poprawny dostajesz punkty. Nawet jest Aczik żeby podczas pojedyńczego wyścigu zdobyć 1 mln punktów za drift

4. mastamasta

mastamasta Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    3city
  5. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9