1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra dwupłytowa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez northwood, Styczeń 20, 2012.

1. northwood

northwood Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam i z góry proszę o wyrozumiałość :)

Mam problem z odpaleniem gier: Battlefielda i Forza 4 obie gry są na dwóch płytach dvd.
    Konsolę mam z rgh i gierki jednopłytowe przerabiam za pomocą iso2god i nie ma problemów, wrzucam do folderu z 16 zerami i śmigają.
    Chciałem uruchomić grę battlefielda i pojawiają się problemy. Wrzucam disc 1 i gra prosi o instalację na dysku 1,5GB. Wybieram ok i wyskakuje żeby wybrac inny dysk bo nie mam wolnego miejsca (na dysku mam jescze ok 150GB wolnego) wyskakuje błąd i tyle mogę zrobić. Jak wybieram płytę nr 2 to prosi o płytę nr 1.
    Proszę powiedzcie jak wrzucić tę grę (z forza będzie podobnie pewnie), bo jak oddzielnie przerabiam iso2god to Title ID 45410950 jest jednakowe dla dvd 1 i dvd 2 i nie da się wrzucić takiego samego folderu. A jak wrzucę do jednego folderu to widać w dashu tylko dvd2 (chyba że usunę to pojawia się dvd1).

Proszę nie odsyłajcie mnie do linków na forum bo przewalić ok 50str w każdym topiku nie jest tak łatwo.
    Wiem, że proszę o coś co pewnie przewija się przez forum wielokrotnie ale szukanie w takim dużym stogu siana jest na prawdę trudne i czasochłonne ;)
    Reasumując chcę odpalić na rgh gierkę która ma dwa dvd.
    Dziękuję za uwagę ;)

PS.
    Da się to zrobić na MS dashu żeby ładnie w grach się wyświetlało?

Wczytywanie...

Poleć forum