1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra extremalna ;d

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez bartox321, Sierpień 5, 2010.

1. bartox321

bartox321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siema szukam gry w ktorej bedzie sie robic duzo trickow tak jak w pure, skate 3.
    przeszedlem te gry co podalem wyzej i szukam innych. Moze to byc snowboard, bmx, crossy czy cos.
    @edit
    a zapomnialem jeszcze moze byc gra z parkoura typu pokonywanie przeszkód skokami i innymi trickami ale nie mirror edge bo widzialem filmiki na youtube i totalna porazka

2. Lotnik421 Xbox One

3. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Boże, widzisz i nie grzmisz. Mirrors Edge porażka? Bo widziałeś na youtubie? To może najpierw zagraj
    Co do gier z trickami to polecam Shaun White Snowboarding

4. Bart!

Bart! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    hehe dokładnie! mirror's edge to jedna z lepszych gier na xboxa w jakie grałem! nie jest to jakiś tam assasin gdzie trzymasz x i drugie i sam Ci sie wspina i skacze, tutaj trzeba sie nagimanstykować i jest naprawde radocha! gra genialna, zagraj koniecznie!

no i tak jak wyżej zagran w Shaun White. Jest jeszcze MX vs ATV reflex, tam możesz w FMX porobić trochę tricków :)

5. Tedi

Tedi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dokładnie, Mirror's edge to gra bardzo, bardzo dobra. Może nie te filmiki widziałeś? :) Jeżeli podobał Ci się pure, to proponuję również grę FUEL. Pozdro

6. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Tylko na myśl nasuwa się Mx vs Atv Reflex.

btw. Mi mirror nie przypadł do gustu =P. Może kiedyś przejdę.

7. bartox321

bartox321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    fuela mam ale tam sie trickow nie robi i sie szybko nudzi niewiem moze widzialem nie te filmiki bo wydawalo mi sie ze tam jest strasznie slaba grafa i przynudnawa

8. Kuba 2255

Kuba 2255 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja tam ci nie pomagam,jak nie lubisz Mirrora ;D Nie no joke,może poczekaj na nail'd,może byc spoko.

9. rudy2007

rudy2007 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mirror's Edge wymiata, tylko trochę krótka. Co do oceniania grafiki w grze na podstawie filmiku na youtube to polecam zamknąć oczy, zacząć biec przed siebie, a ściana Cię znajdzie, może to w czymś pomoże ...

Poleć forum