1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gra jak ją pobrac

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Agnieszka Bielawska, Luty 13, 2012.

1. Agnieszka Bielawska

Agnieszka Bielawska Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie znam się na tym za grosz zakupiłam dziecku xbox były dwie gry w tym jedna bez płyty tylko kod .Wiem ze ktoś mi powie że jest instrukcja z kodem niestety jest po angielsku a ja znam tylko niemiecki.Moja wielka prośba czy może mi ktoś napisać krok po kroku jak ma ją ściągnąć-niestety w tych sprawach jestem bardzo ciemna:sorrow::sorrow::sorrow::sorrow::sorrow:

2. Lotnik421 Xbox One

3. LeVak

LeVak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    W takiej sytuacji radzę kupić dziecku oryginalna grę :p Konsola jest wogóle przerobiona na nie przerobionej nie będą chodzić ściagane gry chyba ze z Xbox Live ;)

4. Agnieszka Bielawska

Agnieszka Bielawska Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nic nie jest przerobione ,poprostu w pudełku z konsolą była jedna płyta i jedna kartka z grą full game download "carnival" jest zdrapka z kodem .Chodziło mi jak to ściągnąć na konsole aby grac

5. michal833

michal833 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Musi się pani założyć konto na Xbox Live potrzebny internet i będzie tam można pobrać różne gry gdy znajdzie pani tą grę ''Carnival'' należy zrealizować kod który pani posiada na kartce. Do pobierania gier potrzebny jest chyba gold a jezeli Xbox Kupiony Nowy to powinno się tam znajdować 3x30 Trial. Gdy będzie to potrzebne może pani użyć jednego miesiąca na pobranie tej gry. W razie problemów pisz.

6. nathalie

nathalie Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, wczoraj zakupiłam konsolę i na zdrapce mam kod do dance central 2, mam internet z playa, który różnie chodzi, ile zajmuje taka gra? jaki może być czas oczekiwania na ściągnięcie? Czy jeśli internet się rozłączy to będzie można dokończyć pobieranie? Czy pobieranie się zakończy i w dodatku zdrapka będzie nie ważna?

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

7. NIKODEMUS

NIKODEMUS Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żywiec, Poland
    Odp: gra jak ją pobrac

Może zająć nawet 6 giga:confused:

Wysłane z mojego LG-E610

8. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX

Orientacyjnie 6,50GB.

Nie napisałeś jaki to internet. Mobilny? Jeżeli tak, to jest to bardzo kiepski pomysł.
    Jeżeli sie rozłączy?
    Nic sie nie stanie, pobierze resztę gdy ponownie połączy sie z siecią.

Sent from my new Samsung Galaxy SIII

9. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka

Do pobierania gier z marketu nie potrzeba zadnego golda. Wystarczy wybrać opcje zrealizuj kod z ostatniej karty w zakladce konto o ile dobrze pamiętam

Wytapane z XPERII;-)

10. malyksg86

malyksg86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Gra zajmuje jak już ktoś napisał wyżej ok 6,5 GB, nie potrzeba żadnego golda tylko konsola musi mieć dostęp do internetu. Wchodzi Pani w ostatnią zakładkę w menu głównym konsoli "Ustawienia", następnie "Konto", "Zrealizuj kod", wklepuje Pani 25 znaków, które są na zdrapce, dalej się potwierdza i gra ściąga się na dysk konsoli, w przypadku przerwania gra zacznie się ponownie ściągać od momentu, w którym nastąpiła przerwa podczas ostatniej próby. Szybkość zależy od przepustowości łącza internetowego, może to zająć od godziny do kilku godzin.

11. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka

Warto tez zaznaczyć możliwość pobierania w tle wtedy mozna spokojnie wyłączyć konsole a gra bedzie pobierać sie dalej.

Wytapane z XPERII;-)

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum