1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra jtag/rgh w dziwnym folderze

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez krakow2000, Lipiec 31, 2012.

1. krakow2000

krakow2000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam
    Mam grę która jest po jtag/rgh ale folder z grą ma dziwny format. Widzę folder z nazwą gry wchodzę do niego a tam folder 4B4F07F0 wchodząc w ten widzę 00007000 wchodząc w ten widzę folder i plik 15F2EA08851198EC438E.data i plik 15F2EA08851198EC438E. W folderze *.data mam plików sporo z rozszerzeniem data ale nie wiem jak takową grę zainstalować albo co zrobić aby moja konsolka z RGH 2.0 (ESLORD) działała na niej gra jak powinna.
    Z góry dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Ta gra już jest przerobiona pod RGH. Jest ona w formacie GOD. Jest to normalny format gry. Widzę , że przerabiałeś gry do XEX , lecz programem Iso2God również można wykonać działającą wersję pod RGH. Kopiujesz ją normalnie na dysk konsoli , w tym stanie co już posiadasz. Nic z nią już nie musisz robić. Wrzucasz tam gdzie masz wszystkie gierki , SCAN i gra normalnie pojawia się w spisie.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum