1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra, Kinect, Sport, problem,

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bogdanzieba, Grudzień 28, 2013.

1. bogdanzieba

bogdanzieba Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam banalny problem ale chciałbym go rozwiązać.Mam na konsoli XBOX 360 Slim założone trzy konta syna, moje i żony.Po odpaleniu gry Kinect Sport wybieram gracza głównego czyli np. syna i dalej chciałbym dodać profile mój i zony ale nie mogę muszę grać jako gość.Czemu się tak dzieje.
    Jak to naprawić.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak masz wybór postaci to po wybieraniu drugiego gracza powinno wyskoczyć okienko czy chcesz grać jako gość czy z profilu (Bynajmniej w Season Two tak jest).

4. bogdanzieba

bogdanzieba Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak w Season Two tak mam ale coś się spierniczyło w "jedynce" i mogę grać tylko jako gość a innych profili nie ładuje jako drugie.

Wczytywanie...

Poleć forum