1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra ktoś jeszcze w FIFA 10 online? Bo mam 2 pytania!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jozek, Listopad 14, 2010.

1. Jozek

Jozek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chcę kupić tą FIFE ale gz myślą grania tylko online i chciałbym wiedzieć od kogoś kto gra jak obecnie wygląda sytuacja.

1. Czy po premierze FIFY 11 nastąpił duży odpływ graczy online z FIFY 10 czy nadal mozna znależć wielu chętnych na online?
    2. Czy skompletowanie graczy w trybie 10 vs 10 jest możliwe tyle czasu po premierze? A jak nie to ilu graczy przewaznie uda się zebrać na taki mecz (bo slyszalem ze jak nie ma kompletu lbo ktoś się rozłączy to gracz ma pod swoją kontrolą więcej niż jednego grcza w zależnosci gdzie akurat jest piłka na boisku) - bardzo mnie interesuje ten tryb dlatego licze ze ktoś w to gra albo jeszcze niedawno grał i powie jak wyglada sytuacja :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Le Nino

Le Nino Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Sępopol
    Ze dwa tygodnie temu jeszcze grałem po sieci w 10 i graczy było dużo.Bez problemu znajdowali się przeciwnicy ;]
    A co do drugiego pytania,to ciężko z tym jest.Dużo zależy jaki masz skill.Ja grałem okazyjnie,nie byłem wymiataczem to cięzko było uzbierać drużynę.Często było 3-4 graczy.

Wczytywanie...

Poleć forum